2733
2739

هر موقع من مریضم عوض درک و شعور اخلاقش خیلی بد میشه من نمیخواستم برم خونه بابام مامان بابام هی اصرار کردن گفتن باید بیای اونجا بمونین ما نمیتونیم هم بچه رو بگیریم هم هی تو راه باشیم برات غذا بیاریم اونجا بزرگتره راحت تر هم هستی

شوهرمم گفت من حرفی ندارم بریم

من احمقم که اخلاق اونو میدونستم که خونه بابام سختشه و غر میزنه قبول کردم 

دوباره اخلاقش بد شد و خونه بابام تو اتاق با هم دعوا کردیم بعدم دیشب صداش زدم تو اتاق که بحرفیم قاطی کرد صداشو برد بالا رفت از اتاق بیرون بلند بلند حرف زد و مامان بابامم فهمیدن مامان بابامم گفتن مگه صد بار نگفتیم اینجا دعوا نکنین؟ 

منم دفعه آخر باهاش اتمام حجت کرده بودم که دعوای ما ربطی به اونا نداره اونجا دعوا نکن جلو اونا حرفی نزن 

اما انگار نمیتونه 

چیکار کنم خیلی عصبانیم دلم میخواد اگرم اون رفت خونه من نرم تا چند روز قهر کنم ادب بشه یا برم سر زندگیم اما خونه باباش نرم یه طور دیگه آدمش کنم به نظر شما چیکار باید کرد؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
شوهرت چرا اومده  میموند خونه ی خودتون

خب اونم حتما واسه این که نمیدونه تنها بره خونه چی بخوره چیکار کنه بعدم اینجا کمک مامانم وقتایی که هست بچه رو نگه میداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم به نظرم ربطی به پدرومادر شوهرت نداره ک بخوای اخلاق بدشو با نرفتن خونه اونا تلافی کنی

من میخوام شوهرمو یه جوری ادب کنم میدونم اینطوری حالش گرفته میشه اینطوری حالا نمیدونم به نظر شما قهر کنم همینجا بمونم با برم خونم وقتی بهتر شدم؟ 

من میخوام شوهرمو یه جوری ادب کنم میدونم اینطوری حالش گرفته میشه اینطوری حالا نمیدونم به نظر شما قهر ...

مث خودش باهاش رفتار کن یا نرو خونه بابا مامانش یا رفتی تو هم جلو اونا باهاش بحث و دعوا کن تا ادب شه

عزیزم به نظرم ربطی به پدرومادر شوهرت نداره ک بخوای اخلاق بدشو با نرفتن خونه اونا تلافی کنی

خب چقدر اون ملاحظه پدر و مادر خانمش رو میکنه که همسرش بخواد ملاحظه پدر و مادر اون رو بکنه

2738
من میخوام شوهرمو یه جوری ادب کنم میدونم اینطوری حالش گرفته میشه اینطوری حالا نمیدونم به نظر شما قهر ...

شوهر من عین شوهر شماست 

برو خونتون وباهاش سر وسنگین باش خونه مامانت نمون که حرمتای بین شوهرت وخانواده ات  همین طور پیش بره به زودی ازبین می ره 

زندگی یک بازیه ومن برای برد بازی می کنم ....  
وقتی اخلاق شوهرتو میدونی نباید صداش میزدی باهام حرف بزنید باید می‌داشتی وقتی رفتی خونه خودتون...بزار ...

آره این بهترین راهه اما اگه به عنوان قهر اینجا موندم بایدم صبر کنم تا بعد بیاد دنبالم خب همش تقصیر پدر مادر خودمم هست بارها دیدن بهشون گفتم بابا ما خونه خودمون راحت تریم به ما اصرار نکنید هی با اصرار تا یه چیزیم بشه میگن بیاین اونجا 

الان دارم شبکه تماشا یه فیلمی میبینم شبیه مشکل شما😯

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

عاطی جان این قضیه رو ازریشه وبرای همیشه درست کن؛الان هم اصلا تو خونه بابات اینافعلا باهاش بحث نکن تابرین خونتون... چندوقته ازدواج کردین؟

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
وقتی اخلاق شوهرتو میدونی نباید صداش میزدی باهام حرف بزنید باید می‌داشتی وقتی رفتی خونه خودتون...بزار ...

من نمیدونستم صداشو میبره بالا ساعت 12 شب بود گفت من 5 صبح تا حالا نخوابیدم عصبیم همش پول خوابشو از ما میخواد. 

عاطی جان این قضیه رو ازریشه وبرای همیشه درست کن؛الان هم اصلا تو خونه بابات اینافعلا باهاش بحث نکن تا ...

6 سال و نیمه چطوری ریشه ای حل کنم که جواب بده؟ میخوام یه بار جواب بده دیگه خسته شدم بس که به گوشش نمیره 

2706