2733
2739
خب خودشم همینو میگه دیگه فوقش یه روز بتونیم بمونیم نه بیشتر نمیتونه سختش میشه نه دور نیستیم فقط چون ...

خب وقتی راهتون نزدیکه بره خونه موقع خوابیدن بیاد اونجا اینطوری که نمیشه سراین مسائل اوقات هم تلخ کنین جلوبقیه الانم مریضی که روحیتم حساس شده من کروناگرفته بودم افسرده شده بودم انگار

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب وقتی راهتون نزدیکه بره خونه موقع خوابیدن بیاد اونجا اینطوری که نمیشه سراین مسائل اوقات هم تلخ کنی ...

خب همین دیگه من هر وقت مریض میشم اون عوض مدارا تازه باهام بحث و دعوا میکنه بخدا اگه خونه خودم مونده بودم رفتارش بهتر بود من بیام اینجا عوض میشه من اخلاق شوهرمو میدونم 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
2731
تو خونه ی خودتون باهم خوبه رابطتون؟

خب آره فوقش دعوا میکنیم حتی اگه خیلی هم جدی دعوا کنیم زودتر میاد جلو رفع و رجوع میشه چون بین خودمون دو تاست بعدم من باید همونجا میموندم خودش بیشتر کارامو می‌کرد ببینه چقدر سخته 

خب همین دیگه من هر وقت مریض میشم اون عوض مدارا تازه باهام بحث و دعوا میکنه بخدا اگه خونه خودم مونده ...

کاش میموندی خونت من هن کرونا گرفتم موندم تو خونم تازه شهرغریب هم هستم حتی زایمان هم کردم نرفتم خونه مامانم؛مادرم چهارروز پیشم موند بعدش دیگه خودموشوهرم بودیم اینطوری یادگرفت ازاول کمک کنیم بهم دیگه 

تو خونه ی خودتون باهم خوبه رابطتون؟

اصلا ما خیلی وت بود با هم رابطمون خوب شده بود مشکلی نداشتیم مامانمم حتی گفت چه با هم خوب شدین حالا الکی الکی دوباره دعوامونو فهمیدن فکز میکنن تو خونه هم همینطوریم  

کاش میموندی خونت من هن کرونا گرفتم موندم تو خونم تازه شهرغریب هم هستم حتی زایمان هم کردم نرفتم خونه ...

آره دیگه اونم بی مسئولیت بار میاد اینطوری وقتی زحمت بکشه میفهمه مامانم اینا دارن کمک میکنن بهمون اگه من اینجام 

2738
خب آره فوقش دعوا میکنیم حتی اگه خیلی هم جدی دعوا کنیم زودتر میاد جلو رفع و رجوع میشه چون بین خودمون ...

الانم دیرنشده برگردین خونتون شما وقتی کروناگرفتی ازاول با بچه  وهمسرت درارتباط بودی...نذار ادامه دارشه دعواتون من درکت میکنم 

من خونه خودم مونده بودم تو اتاق خوابیده بودم پدر و مادرم با اصرار که متنفرم از اصرار هی اومدن غر زدن ...

بعضی مردا همین مدلی هستن مثل پدر خودم مادرم جای بره همش غر میزنه ولی خیلی مراقب باش بچت ناقل نباشه به پدر مادرت هم منتقل بشه 

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
اصلا ما خیلی وت بود با هم رابطمون خوب شده بود مشکلی نداشتیم مامانمم حتی گفت چه با هم خوب شدین حالا ا ...

من وهمسرم خودمون اینطوری هستیم کسی بیاد چندروز نتونیم باهم باشیم ناخودگاه باهم دیگه یکم بدمیشیم چون عادت کردیم تنهاباشیم باهم وحرف بزنیم...شایدشماهم اینطوری هستین؟

الانم دیرنشده برگردین خونتون شما وقتی کروناگرفتی ازاول با بچه  وهمسرت درارتباط بودی...نذار ادام ...

خیلی سخته بخدا من حامله هم که بودم ماه آخر بابام اینا هی اصرار کردن پیله کردن بیاین اونجا جلو اونا با هم دعوامون شد باز از اون موقع به خانوادم گفتم بهمون اصرار نکنید خب راحت ترم که نمیام اما به خرجشون نمیره من با اونا چیکار کنم که هی اصرار میکنن؟ 

من وهمسرم خودمون اینطوری هستیم کسی بیاد چندروز نتونیم باهم باشیم ناخودگاه باهم دیگه یکم بدمیشیم چون ...

فکر کنم اره واقعا تا حالا بهش فکر نکرده بودم انگار همین که میبینه راحت نیستیم یا بینمون فاصله میفته اصلا میریزه بهم آدم سابق نیست حتی بگو و بخند نمیکنه. 

بعضی مردا همین مدلی هستن مثل پدر خودم مادرم جای بره همش غر میزنه ولی خیلی مراقب باش بچت ناقل نباشه ب ...

آره شوهر منم متاسفانه اینطوریه وقتی جایی راحت نیست یا نمیتونه روال زندگیشو طی کنه انگار نمیتونه تحمل کنه عصبی میشه 

آره دیگه اونم بی مسئولیت بار میاد اینطوری وقتی زحمت بکشه میفهمه مامانم اینا دارن کمک میکنن بهمون اگه ...

من پسرم بیمارستان بود دوروز خودمم همزمان مریض شدم باهاش باخونواده ی همسرمم تویه ساختمونیم هیچکی نفهمید ماچی شدیم همسرم خیلی اذیت شد ولی یادگرفت که کمک کنه نه که بقیه کارامونوانجام بدن.برادرشوهرامم همینن.