2737
2734
الان دارم شبکه تماشا یه فیلمی میبینم شبیه مشکل شما😯

وای جدی؟ چه فیلمی اون چطوریه؟ آخه آدم زیاد که خونه پدر مادرش بمونه هم مشکل سازه من مریض بودم واسه تفریح نیومده بودم اما اون سختشه. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
6 سال و نیمه چطوری ریشه ای حل کنم که جواب بده؟ میخوام یه بار جواب بده دیگه خسته شدم بس که به گوشش نم ...

اول بگو چرا از خونه ی بابات خوشش نمیاد وغرمیزنه؟همسرت چندسالشه؟

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول بگو چرا از خونه ی بابات خوشش نمیاد وغرمیزنه؟همسرت چندسالشه؟

خب میگه خونه خودم راحت ترم نمیخوام اونجا زیاد بمونم 31 سالشه بعدم حتما تو خونه خیلی پا تلویزیونه اینجا نمیتونه باشه یه فکز میکنه زیاد بمونه خار میشه نمیدونم 

عزیز من فک میکنم خونه بابات راحت نیست معذبه یا فک میکنه اونا چیزی بهت میگن یا پرت میکنن که با اون بحث میکنی به نظر من با همسرت خونه بابات اینا نمون بفرستش بره خونه یکی دو‌روزی بعد خودتم برو  وقتی مردا ببینن پدر و‌مادر دختر خیلی به دخترشون توجه دارن  اینجوری میشن  البته بعضی مردا 

ان شالله  سال ۱۴۰۲ شکوفایی تمام خواسته هام🙏🏻
2728
عزیز من فک میکنم خونه بابات راحت نیست معذبه یا فک میکنه اونا چیزی بهت میگن یا پرت میکنن که با اون بح ...

آره اینم از همون دسته هست. 

خب میگه خونه خودم راحت ترم نمیخوام اونجا زیاد بمونم 31 سالشه بعدم حتما تو خونه خیلی پا تلویزیونه این ...

خب حق داره تاحدودی خانماهم خونه ی مادرشوهربمونن این حالتی ومیشن هرکی تو خونه ی خودش راحت تره. ولی میدونی اخلاقش اینه قبل رفتن بگو چاره ای جزتحمل کردن نداریم وقتی جلو بزرگترا دعوا میکنین دلشون میشکنه که هیچ ودرکل بحث و دعوا جلو نفرسوم اصلا درست نیست شما دوروز دیگه باهم خوب میشین ولی اونا هیچوقت دعوای شماروفراموش نمیکنن و یه رابطه ی بد ازشما تو ذهنشون نقش میبنده

خب حق داره تاحدودی خانماهم خونه ی مادرشوهربمونن این حالتی ومیشن هرکی تو خونه ی خودش راحت تره. ولی می ...

بارها و بارها گفتم اما جلو خانوادم نمیتونه خودشو کنترل کنه عمدا اینطوری میکنه هزار بارم باهاش اتمام حجت کردم به خرجش نمیره. 

من یه سوال برام پیش اومد وقتی مشکوک به کرونا هستید چرا رفتید خونه مادرتون اونا هم بگیرن؟؟؟؟

می تونست مادرت براتون غذا بیاره در خونتون 

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2740
بارها و بارها گفتم اما جلو خانوادم نمیتونه خودشو کنترل کنه عمدا اینطوری میکنه هزار بارم باهاش اتمام ...

وقتی میدونی تغییرنمیکنه فقط درحددعوت شام ونهار بره وبرگرده راه دورین؟

عزیزم نوزاد فقد تا ٢٩ روز بعد از تولد میگن .از ٣٠ روز به بعد دیگه نوزاد گفته نمیشه ,فقط جهت اطلاع عزیزانی که مدام میگن نوزاد سه ماهه یا شش ماهم گفتم😄😉😚

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
وقتی میدونی تغییرنمیکنه فقط درحددعوت شام ونهار بره وبرگرده راه دورین؟

خب خودشم همینو میگه دیگه فوقش یه روز بتونیم بمونیم نه بیشتر نمیتونه سختش میشه نه دور نیستیم فقط چون نوزاد دارم و الان نمیتونم سمت بچم برم خونه بابام زیاد میومدم واسه کمک. اما خونه بابا اون هفته ای یه بار در حد یه وعده میریم خب مشکلی هم نیست. 

عزیزم نوزاد فقد تا ٢٩ روز بعد از تولد میگن .از ٣٠ روز به بعد دیگه نوزاد گفته نمیشه ,فقط جهت اطلاع عز ...

الان بگم بچه 3 یا 4 ماهه که نمیتونم بهش برسم چون دکتر گفته کرونا و نیاز به کمک داشتم خوبه 

من یه سوال برام پیش اومد وقتی مشکوک به کرونا هستید چرا رفتید خونه مادرتون اونا هم بگیرن؟؟؟؟ می تونس ...

من خونه خودم مونده بودم تو اتاق خوابیده بودم پدر و مادرم با اصرار که متنفرم از اصرار هی اومدن غر زدن که ما کار داریم نمیتونیم هی بریم و بیام شوهرمم شیفتیه گفتن نمیتونیم هی تو راه باشیم بیایم از بچه نگهداری کنیم به تو غذا ساده بدیم خونه ما 3 خوابه برو تو یه خواب قرنطینه شو هر چی گفتم من اینجا راحت ترم اینطوری گفتن شوهرمم گفت من حرفی ندارم بریم اما گفت من ظاهری جلو اونا اینو گفتم