2737
2734
عنوان

از ازدواجتون راضی هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8387 بازدید | 300 پست

ب این باور رسیدم خوشیمو جار نزنم شاید یکی اه بکشه 

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 
خانوماشماتومجازی باپسرهای فامیل احوالپرسی میکنین؟شوهرتون مشگلی نداره؟

هر کس اخلاق خودش رو داره

ولی اگه زندگی شوهرتو دوست داری 

بیخیال این احوال پرسی شو

Setars can't shine without dankess

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله به لطف و بخشندگی خدای مهربونم راضیم  و اگر بارها و بارها به عقب برگردم بازم همسر عزیزم رو ...

نمیخوام تو ذوقت بزنم و آرزوی خوشبختی دارم برات ولی الان یکم زوده یکم بگذره شاید نظرت عوض بشه. البته امیدوارم نظرت عوض نشه دوست خوبم

با کسی ک قبلن مواد مصرف کرده ولی همه ویژگی های خوب یه ادم رو داره ازواج میکردین؟

خیر

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
2740

3 ساله ازدواج کردم خیلی راضیم با اینکه خونه مادر پدرمم خوب بود ولی الان که مستقل شدم خیلی راضی ترم اختیار همه خونه با منه هرکاری بخوام می کنم همسرمم خیلی فهمیدست هرچقدر فک می کنم نمی تونم ازش ایرادی بگیرم

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
با کسی ک قبلن مواد مصرف کرده ولی همه ویژگی های خوب یه ادم رو داره ازواج میکر

اگه موارد رو کاملا ترک کرده باشه آره 

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐
2706