2410
2553
عنوان

از ازدواجتون راضی هستین؟

8132 بازدید | 300 پست

سلام دوستان. من یه سوال دارم از شما و جواب های شما تو زندگی من خیلی تاثیر داره.

خواهرانه ازتون میخوام بپرسم آیا از ازدواجتون راضی هستین؟ اگه برمیگشتین عقب بازم با همسرتون ازدواج میکردین؟ فقط اگه امکانش بود بگین چن ساله ازدواج کردین.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من حدود 11ساله باهمسرم هستم و حدود 7ساله رسما ازدواج کردیم

از ازدواجم راضیم البته منم نثل بقیه مشکلاتی داریم ولی درکل راصیم

برگردم عقب صادقانه کلا ازدواج نمیکنم و تنهایی زندگی میکنم شوهرم خیلی خوبه من ادم درونگراییم و تنهایی دوس دارم ولی برگردم عقب ومجبورباشم ازدواج کنم قطعا دوباره همسرم انتخاب میکنم

تا حدودی

نزدیک ۱۰ ساله ازدواج کردیم

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ...ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…

بله به لطف و بخشندگی خدای مهربونم راضیم 

و اگر بارها و بارها به عقب برگردم بازم همسر عزیزم رو انتخاب میکنم 

۶ سال دوست بودیم 

۴ ماه هست که به لطف خدا جونم نامزدیم 

برای همه جوونا آرزوی خوشبختی میکنم❤️

2714

بله خداروشکر راضیم

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
با کسی ک قبلن مواد مصرف کرده ولی همه ویژگی های خوب یه ادم رو داره ازواج میکردین؟

من شخصا نه.چون کیس ازدواج بهتر دارم ولی اگه بهترش نبود شاید روی اون فکر میکردم و کلی تحقیق و آشنایی و .... با چشم بسته اعتماد نمیکردم.

2706