2737
2734
عنوان

از ازدواجتون راضی هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8350 بازدید | 300 پست

بله چون هیچ دختری دوست نداره تو خونه پدر بمونه کلا اعضا خانواده م دختره مهمون میدونن دختر هم تو خونه همسر خیلی راحت تره تا خونه پدر 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله.بله.۷سال.دوسال ایناام دوست بودیم که کلا میشه ۹سال که تو زندگی همیم

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2728

الان راضی ام اگ بر میگشتم تا حالا فکر نکردم ازدواج میکنم با شوهرم یا ن.. نمیدونم شاید اگ من باهاش ازدواج نمیکردم بدبختش میکردن دلم براش میسوزه شاید از روی دلسوزی باز باهاش ازدواج کنم

2740

۲۵سالمه ۱۰سال ازدواج کردم

خیر به هیچ عنوان راضی نیستم و اگر عقل الان داشتم جلو پدر و زن بابام میستادم و نمیذاشتم به این الدنگ شوهرم بدن 

به شدت پشیمونم ازینکه زیر بار رفتم و با این ازدواج کردم بزرگترین اشتباه زندگیم هرچند خونه پدر هم برام عذاب بود ولی کاش صبر میکردم و جلوشون وایمیستادم

امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💖
من شخصا نه.چون کیس ازدواج بهتر دارم ولی اگه بهترش نبود شاید روی اون فکر میکردم و کلی تحقیق و آشنایی ...

همیشه فکر کن اگه این رو رد کنی شاید بهترازین نیاد

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!

بله ٫پنج ساله

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
2706