2737
2739
عنوان

داره۳۳سالم میشه و مجردم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 8834 بازدید | 277 پست
اینکه مادرش کودک همسر بوده

و خودش هم همینطور

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی ناراحت نشو  ولی زمانه بد شده پسری که  ۳۵ سال ب بالا باشه و مجرد باشه انگار کم شده اگرم کم نباشه دنبال دخترای ۲۰ ساله هستن 

تازه مرد ازدواج کرده داریم طلاق گرفته اینقدر پروعه میگه دختر میخام 

بعدشم الان پسرا سرشون از تخم در میاد تو ۲۲ سالگی زن میگرن 

امیدوارم خدا برات بهترینو رقم بزنه غصه نخور دخترخاله منم سی و سه سالشه کار هر روزش گریه اس

اصن من حال میکنم دنیا باهام بازی کنه  
و منی که از ازدواج فراری ام ولی وقتی میبینم از ازدواج نکردن پشیمونن نگران میشم🤦🏻‍♀️

گلم دختر خاله منم همینطور بود طوری که می‌گفت وقتی میشنوم دختری عروس شده دلم به حالش میسوزه اما حالا که ا امه تحصیل داده و دکترای ریاضی شو گرفته و شاغله گاهی برام درد دل میکنه که اشتباه کرده و هرچی باید سرجای خودش باشه به یه سنی که میرسی دلت همسر و همدم و خانواده و فرزند میخواد هر چی جای خودش و به وقت خودش

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!
2728
عزیزم اینکه مادرتون کودک همسر بوده.تحصیلاتشو کامل نکرده .شاغل نیست.استقلال مالی نداره رو هم ذکر کن

الان یه رزومه بچینه برات که نه ازدواج مانع پیشرفتش نشد😂

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2738
بهتون بگم دوستان پسرا همه زن کوچیک میخوان پسر سی ساله زن شانزده ساله میخواد

خب عزیزم بنظرت اون پسر مرد زندگیه؟ اون اگه درست حسابی بود که دنبال یه هم اندازه خودش میگشت،استارتر منظورت ازون شوهرت نیست،پسر درست حسابی میخواد عزیزم

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
وقتایی که می ترسیدی مجرد بمونی چکار می کردی آروم شی

من همیشه به خدا ایمان داشتم،. خدایی همون هم شد، شوهری که خیلی دوسم داره،. دستش به دهنش میرسه، خانواده خوبی داره

من مجردی، سرکار میرفتم، کوهنوردی میکردم، سفر مجردی میرفتم، کلا لذت میبردم

البته دعا هم میکردم برای همسر خوب، خدا خودش گفته دعا کنید تا استجاب کنم

خب راست میگم مگه دروغه😑😑😑

اتفاقا داستان استاتر مسئله ای نداره ایشالا فرد مناسبش روپیدا میکنه .ولی من جای شما بودم این مسئله ی  سن و سال مادرمو سعی میکردم جایی نگم 

دوست منم ۳۳سالشه تازه ازدواج کرده 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

به نظر من .. خیلی ها سن بالا ازدواج کردن .. و به عینه هم دیدم .. که خیلی خوشبختن ... عزیزم دیر نشده .. قسمت هرچی باشه همون میشه

میگویند انسان های خوب به بهشت میروند...اما من میگویم...انسان های خوب هر جا باشند انجا بهشت است :)
الان استارتر خودش ناراحته شمام اینطور میگی.‌الان خیلی خوشحالی حال بدشو بدتر کردی؟؟؟

استاتر ببخش قسطی ناراحتی نداشتم چون کنار ما زود ازدواج میکنن سیس سه واسم سن زیادی بود😑😑ببخشید

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗
2706