2737
2739
عنوان

داره۳۳سالم میشه و مجردم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 8854 بازدید | 277 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داداش من ۳۸ سالشه و مجرده دختر ۳۳ معرفی میکنیم میگه سنش بالاست دختر زیر ۳۰ میخواد  البته ببخشی ...

داداشت واقعا عجیب غریبه 

براش دختر 15 ساله بگیرید اصن  

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
چقد زشتتتته واقعاا این حرفتون

خب راست میگم مگه دروغه😑😑😑

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗
2742
جمعه قبل نماز ظهر نماز جعفر طیار بخون، هر هفته بخون تا حاجتت رو بگیری اینایی که می‌کن خوشبحالت شوهر ...

وقتایی که می ترسیدی مجرد بمونی چکار می کردی آروم شی

خدایا امیدم فقط به تو هست ، محکم دستامو بگیر و بغلم کن.
2740
اماااااان از حرف مردم...سر هر مرحله ای از زندگی همش باید نگران حرف مردم بود...کنکور...دانشگاه....کار ...

ازدواج بچه ها،نوه دار شدن ،... همینجور تا آخر ادامه داره

امان از حرف مردم ،امان از مردمی که افسار عقلشون تو زبونشونه،امان از ماهایی که حرف مردم نابودمون میکنه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
جمعه قبل نماز ظهر نماز جعفر طیار بخون، هر هفته بخون تا حاجتت رو بگیری اینایی که می‌کن خوشبحالت شوهر ...

آدم بعد یه سنی دیگه خونه پدر و مادر جایی نداره،😐😮😧

این جمله شاید در مورد شما صدق میکنه

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2706