2137
2106
عنوان

روزی یکی دختر🤕😐

472 بازدید | 64 پست

بچه ها من ی دوست مجازی داشتم ک اوکی بود اخلاق قیافه موقعیت اجتماعیش همه چی ..کلا ب جز من دو تا دختر دیگه هم فالو داشت ک انگار اونا همشهرین حالا یا فامیلن یا چی نمیدونم فقط فهمیدم همشهری ان..من مال اون شهر نیستم 

حالا از وقتی با من قهر کرده تقریبا ۱۱ ۱۲ تایی رو فالو کرده تو این دوهفته ک اکثرشون دخترن ..چرا یهو این اقدام خدا پسندانه رو کرد؟؟؟؟تا الان ک از اینکارا نمیکرد!!!!همه کسایی ک فالو کرده بودپسر بودن الان رفته تو کار دختر!!!!منم انفالو نکرده استوریمم میبینه 😑

نذر کردم که اگر سهم من از عشق شدی🕊🍂 دوسه رکعت غزلِ شاد بخوانم هرروز✅💥

حرصت بده

معصومه عطایی قربانی اسید پاشی هستن،نیاز به جراحی چشماشون دارن که دومیلیاردو خورده ای هزینه اشه،یازده ساله ک پسرشو ندیده و ارزوش اینه ک پسرشو  یروزی ببینه.ایدی پیجش:masoumeh.ataeioffical@

هوله

میخواد جلب توجه کنه

ببین دوستِ من،من از شنیدن نصیحت بیزارم مخصوصا اینجا،ترجیح میدم اگر قرارِ کسی منو نصیحت کنه کسی باشه که از من بهترِ کسی باشه که درس این کارو خونده ن شمایی که ن ته قضیه رو میدونی ن سرشو،تاپیک های من واضحِ یا محتواش فانِ یا یک سوال پرسیدم و جواب اون سوال رو میخوام هر موقع درد و دل کردم شما میتونی فقط راجع ب موضوع درد و دل نصیحتم کنی ، پس چیزی نگو ک مجبور شم بت بگم بیا پایین سرمون درد گرفت بابا😌 و بعدش بم بگی بیشعور چرا بد برخورد میکنی https://harfeto.timefriend.net/16357952376943

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166
هوله میخواد جلب توجه کنه

شکلات فرانسوی چرا من ایقد ازتوخوشم میاد خدای?بدجوربه دلم نشستی موفق باشی عزیزم

می توان بد بود ,بد دید و بداندیشه نمود....عاقبت مرد با جهانی همه تلخی و غرور  .ولی ای کودک زیبای دلم انور سکه تماشا دارد.......
شکلات فرانسوی چرا من ایقد ازتوخوشم میاد خدای?بدجوربه دلم نشستی موفق باشی عزیزم

فدات بشم ک🥺❤❤

همچنین شما❤

ببین دوستِ من،من از شنیدن نصیحت بیزارم مخصوصا اینجا،ترجیح میدم اگر قرارِ کسی منو نصیحت کنه کسی باشه که از من بهترِ کسی باشه که درس این کارو خونده ن شمایی که ن ته قضیه رو میدونی ن سرشو،تاپیک های من واضحِ یا محتواش فانِ یا یک سوال پرسیدم و جواب اون سوال رو میخوام هر موقع درد و دل کردم شما میتونی فقط راجع ب موضوع درد و دل نصیحتم کنی ، پس چیزی نگو ک مجبور شم بت بگم بیا پایین سرمون درد گرفت بابا😌 و بعدش بم بگی بیشعور چرا بد برخورد میکنی https://harfeto.timefriend.net/16357952376943
2050
میخواد مرض بریزه حرصت بده

اخه از کجا میفهمه من چکش میکنم!!!!!مثلا کسی ک تو این چن سال دوتا دختر رو فالو داره یهوو اینهمه رو چرا فالو کرده!! خداییش کلی دختر فالوش کردن از قبل ؛؛ولی اکثرا خودش پسرا رو فالو کرده یا پیجای ورزشی الان هر دفعه یکیو فالو میکنه

فدات بشم ک🥺❤❤ همچنین شما❤

منم خیلی دوست دارم به دلم میشینی اتفاقا هی میخواستم بگم

کرمانشاهی هستی؟

💮اللهم عجل الولیک الفرج💮                               ♡اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم♡                
2183
دوست معمولی بودین با چیز دیگه؟

رابطمون خیلی خوب بود .مشتاق بود ک جدی بشه گفت میام اصفهان میبینمت آذر ماه یهو نمیدونم چی شد ..

چ بی جنبه😐

دو ارزو بردل زینب ماند حرم برای حسن ( ع) و کفن برای حسین( ع) 😔😔مهدی فاطمه( عج) تو خواهی امد ای امام رحمت یادمان باشد ما غایبیم او منتظر ماست💚🌱اللهم عجل ولیک الفرج (امین🤲) هیچ وقت فکر نکنیم با برهنه کردن خودمون با کلاسیم و فرهنگ میسازیم... ادم باید رو خودش غیرت داشته باشه این خود ادمه ک ب خودش ارزش میده.وگرنه باحیوان تفاوتی نداره ،خداوند ب انسان تعقل و تفکر داد و شهوت ،،ب فرشتگان عقل داد بدون شهوت،،ب حیوانات شهوت داد بدون عقل ،،ب انسای هردوشو داد ،و بخاطر همینه ک اگر انسان شهوت خودش رو کنترل کنه و از راه عقلش ب خدابرسه اشرف مخلوقات هستش😊و‌بنازم بخدایم ک همه چیز دردست اوست گرفتن جانی زتن و نابودی گیتی ب یک چشم برهم زدن،،،،، پیامبر (ص) با مقامی ک نزد خدا داشت،،دعایش این بود(((خداوندا از من چشم بر هم زدنی غافل مشو))) ای خدا از مانیز چشم برهم زدنی غافل مشو(((امین)))🌱🍀 
مگ هرکس به فالوراش دختر اضاف کرد یعنی دوست دختراشن؟ 

خب چرا باید یهو تصمیم بگیره دخترا رو فالو کنه؟؟؟....اخه اون خودش ورزشکاره خیلییی خوبه از همه نظر.. شاید جایگزین پیدا کردم🤕اونم پشت هم

2191