2137
2106

میاد

اگر بمیرم مامان بابام  تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

چی؟؟؟؟

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊

آره گوگل چند روزه که هر روز یه تاپیک رو تو منتخب ها میذاره

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست... گاهی خوشبختی لذت عمیق از نداشته هاست!            «نوعی رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است. 
2050
من تو تاپیکشون بودم حالشون خیلی بد بود بنده خدا بچشون مشکل مغزی و کلیه و خیلی چیزای دیگه داشت

منم خوندم دیدم ولی اینکه گوگل تیتر اول گذاشته😑 شاید یکی از فامیلاش ببینه

2183
جررررررر😂😂😂😂😂😂😂😂 @پریگگ     @سیلام    

وای منم ترسیدم فکر کردم عکس جنینه

همونیم که دوسم داشتید 😎✌️                           عاقا بی زحمت با من مخالفین ریپ نزین                         چون من اختیار دهنمو ندارم مرسی عه😎✌️ 
واقعاا ولی خب من قیمت گوشت تاحالا پیگیری نکردم چرا خبر اون اومده واسم

خب برا منم گاهی میاد خبرای غیر مرتبط ولی در کل چیزایی که علامت زده باشی یا بیشتر سرچ کرده باشیو نشون میده 

میتونی لغو کنی موضوعاتی ک دوست نداریو که نیاد برات