2137
2106

من ندارم،قراره برم،ولی در بارش پرسیدم از چند نفر

خدایا امیدم تویی مادر شدن رو از من نگیر🙏        تاپیک در مورد سقط مکرر که تجربیات درمانشون و میگن،تگم کنید لطفا                    (وشد چهـــــــار بار از دست دادنت😔)                                  گاهی آدم با غریبه ها راحتتر درد ودل میکند تا آشنا🙃یکم عصبیم ولی منطق حالیم میشهه🤨🙂                                      اسم کاربرها سخت یادم میمونه چه اونها ک ناراحتم کردن(کمه) چه اونها ک یه عالمه مهربون بودن و لطف داشتن😘😍گفتم ک یه موقع تضادی پیش میاد بدونید حافظم ضعیفه🤪

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

با دفترچه؟؟؟؟واااای چقد زیاد 

صارم ک با دفترچه نیست

ولی یه برگه که شامل وسایلش مورد استفاده ش بود داد حدود ۸۰ بود ک بشه از تامین اجتماعی گرفت ک واقعا به رفتن و گرفتنش نمی ارزید

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050
2183

من انجام دادم اصلا اونجوری که فکر میکردم نبود

شیاف دیکلوفناک و دو تا مسکن که خودشون تجویز کرده بودم استفاده کردم اونجاهم یه آمپول بهم زدن که شل کنندخ عضلات بود موقع تزریقم نفس خیللللی عمیق بکش و خودتو شل کن

من تصمیم گرفتم اینجا با همه مهربون باشم، هیچوقت با کسی بد صحبت نکنم، کسی رو قضاوت نکنم، توهین نکنم، مسخره نکنم، دل نشکنم و تا میتونم راهنمایی درست و انرژی مثبت بدم...حتی اگه کسی باهام بد صحبت کرد😊برای بهتر شدن اوضاع از خودمون شروع کنیم....حتی شده با ی قدم کوچیک❤
من انجام دادم اصلا اونجوری که فکر میکردم نبود شیاف دیکلوفناک و دو تا مسکن که خودشون تجویز کرده بودم ...

بعدش نتیجه گرفتین؟؟؟

برای سلامتی آقا امام زمان و مامان شدنم صلوات میفرستی دوستم؟؟؟