2733
2739
عنوان

رنگ موهام+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1232 بازدید | 60 پست
مرسی عزیزم چشات قشنگه بنظرت رنگ کنم؟

نه خیلی خوشگله  

البته تو حق داری که اگه از رنگشون راضی نیست به خاطر زیبایی از نظر خودت رنگ کنی ^ ^ خودت مهمی

𝓣𝓱𝓮 𝓵𝓮𝓼𝓼 𝔂𝓸𝓾 𝓬𝓪𝓻𝓮, 𝓽𝓱𝓮 𝓱𝓪𝓹𝓹𝓲𝓮𝓻 𝔂𝓸𝓾 𝓪𝓻𝓮
منکه قرمزی نمیبینم عزیزم رنگ مو هارو داغون میکنه

اره واسه همین میترسم رنگ کنم بعد موهام داغون بشه مجبورشم کوتاهشون کنم،،،،به کوتاه کردن که فکر میکنم قلبم میگیره

هیچ اگر سایه پذیرد منم آن سایه‌ی هیچ🤍🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرسی عزیزم چشات قشنگه بنظرت رنگ کنم؟

استاتر عاشق موهات شدم عالی رنگشم قشنگ،ه اگه خواستی رنگم کنی رنگ موی خارجی با اکسیدان خارجی بخر اسیبش کمتره و ماسک مو خوب ،ولی به نظر من رنگ موهات خوبه رنگ نکن

نه خیلی خوشگله     البته تو حق داری که اگه از رنگشون راضی نیست به خاطر زیبایی از نظر خودت ...

مرسی گلممم،،الان تو عکس بنظرت قرمزی موهام ضایع نیس؟؟؟

2738

خوشگله ولی ارزش آسیب دیدن موهاتو نداره

من رنگ کردم الان خیلی پشیمونم چون اونقدر موهام شکسته شد و موخره گرفت ک مجبور شدم کوتاهش کنم

امضامو میخونی برام دعا کن❤خیلی نیاز دارم که امسال کنکور قبول بشم..از لحاظ روحی خیلی خسته شدم و سختی‌های زیادی دارم میکشم دعا کنید امسال نتیجه کنکورم خوب بشه و برم دانشگاه و آینده خوبی داشته باشم😥🖤
استاتر عاشق موهات شدم عالی رنگشم قشنگ،ه اگه خواستی رنگم کنی رنگ موی خارجی با اکسیدان خارجی بخر اسیبش ...

دو دلم رنگ کنم یا نه ولی اگه رنگ کنم یه سالن حرفه ای میرم

هم مال خودت خیلی خوبه هم دومی 

در کل موهاتو خیلی دوست دارم^^

اگه دوست داری تنوع بدی رنگ کن ولی خب اگه نمی خوای موهات ب خاطر رنگ اسیب ببینه الانم عالیه

https://www.ninisite.com/user/2eb9ab2b-85a4-4e5d-afb0-b3a6e16f45b4/purple-pink
2706