2410
2553
عنوان

رنگ موهام+عکس

1226 بازدید | 60 پست

سلام بچه ها خوبید؟

من موهام بُلند و فره.تاحالا فقط یک بار اتو و سشوار کردم موهامو که اونم واسه عقدم بود،، چون موهام حساسه و زود موخوره میگیره…

بعد از اون هم یکم موخوره گرفته..

ولی قبلش حدود یک سال پیش دوبار رنگ پرکلاغی گذاشتم رو موهام که الان رفته و موهام یه حالت قهوه‌ای-قرمزی گرفته که الان عکسمو میزارم ببینید

دوس دارم موهامو رنگ کنم ولی میترسم موهام اسیب ببینه..اصلا دلم نمیخواد موهامو کوتاه کنم..میترسم وز بشه یا موخوره بگیره بعد از رنگ

بنظر شما موهام خراب میشه یا رنگ کنم خوبه؟؟؟

الان هم عکس خودمو میزارم هم عکس رنگ مویی که میخوام لطفا نظر بدید

هیچ اگر سایه پذیرد منم آن سایه‌ی هیچ🤍🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

گذاشتی لایک کن

امضامو میخونی برام دعا کن❤خیلی نیاز دارم که امسال کنکور قبول بشم..از لحاظ روحی خیلی خسته شدم و سختی‌های زیادی دارم میکشم دعا کنید امسال نتیجه کنکورم خوب بشه و برم دانشگاه و آینده خوبی داشته باشم😥🖤
2714

بذار.. منم اگه پول دستم بیاد برا عید میخوام رنگ کنم موهامو.. تا حالا هم رنگشون نکردم

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی
2706