2733
2739
بعد ببخشید یه سوال دیگه حداقل چند سال باید درس خوند ؟ و اینکه آزمون استخدامی آموزش و پرورش هم داره

نه واسه آموزش پرورش فک نکنم داشته باشه اگه میخوای معلم سی علوم تربیتی یا روانشناسی بخون

دقیق نمیدونم ولی هرچی هست از ازاد یکم کمتره زیاد تفاوت انچنانی نداره بعدشم تو که هنوز تا کنکور تیر ...

اخه زشته‌ی زبان ثبت نام کردم 🤦🏻‍♀️فک میکردم زبان تخصصی آسون باشه ۶ سال رفتم کلاس زبان این یه سالو خوندم ولی اونجوری که فک میکردم نبود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله ولی اگر قصدتون صرفا خوندن کارشناسی حقوقه در جریان باشید ارزش خاصی ندارن این دانشگاه‌ها برای رشته ...

یعنی من برم رشته‌ی حقوق بخونم تو داشنگاه آزاد و غیر انتفاعی بدون کنکور ،آینده نخواهد داشت؟

اخه زشته‌ی زبان ثبت نام کردم 🤦🏻‍♀️فک میکردم زبان تخصصی آسون باشه ۶ سال رفتم کلاس زبان این یه سالو ...

تو که زبانو بلدی چرا یه رشته تکراری میخواستی بخونی؟ اصلا هدفت از کنکور زبان چی بود مگه حقوق نمیخواستی؟دوماه زمان داری بشین بخون

منم مثل تو کنکوریم اصلا هدفم کنکور نیست فقط بخاطر مدرک میخوام برم دانشگاه حتی نمیدونم چه رشته ای بخونم ولی تو که هدفت درسه تنبلی نکن بشین بخون

امضامو دیدی برای حاجتم دعا کن❤
تو که زبانو بلدی چرا یه رشته تکراری میخواستی بخونی؟ اصلا هدفت از کنکور زبان چی بود مگه حقوق نمیخواست ...

میخواستم فرهنگیان زبان بخونم 😭نه هدفم حقوق نیست فقط بهش علاقه دارم هدفم فرهنگيان بود ولی چشمم آب نمیخوره متاسفانه 

یعنی من برم رشته‌ی حقوق بخونم تو داشنگاه آزاد و غیر انتفاعی بدون کنکور ،آینده نخواهد داشت؟

ببینید من خودم کلا به دانشگاه پیام‌نور و علمی کاربردی برای رشته‌ی حقوق اصلا دید خوبی ندارم و صرفا نظر شخصی و تجربیاتمه.

رشته‌ی حقوق رشته‌ی سخت و خشکیه باید بهش علاقه داشت تا واردش بشید و از همه مهم‌تر تلاش خود فرد خیلی خیلی مهمه.

دانشگاه‌هایی که بدون کنکور از همه‌ی رشته‌های نظری ورودی حقوق قبول می‌کنن خیلی معتبر نیستن.

مخصوصا اگر نمی‌خواید تا مراحل بالاتر ارشد و دکتری ادامه بدید.

آزاد نسبت به اون دوتا خیلی خیلی بهتره.

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
2740
ببینید من خودم کلا به دانشگاه پیام‌نور و علمی کاربردی برای رشته‌ی حقوق اصلا دید خوبی ندارم و صرفا نظ ...

اگه برم آزاد رشته حقوق ، آینده داره به نظرتون ؟ 

من میخوام هرجوری شده پشت کنکور نمونم امسال و هم درس بخونم و هم کار کنم 

میخواستم فرهنگیان زبان بخونم 😭نه هدفم حقوق نیست فقط بهش علاقه دارم هدفم فرهنگيان بود ولی چشمم آب نم ...

خب دختر چرا با ایندت بازی میکنی

اگه هدفت حقوق نیست پس هزینه الکی نکن 

چون هم اینده نداره بشدت اشباع شده هرکی از راه میرسه وکیله و مراجعین فقط به ادمای باسابقه مراجعه میکنن تا سابقه کسب کنی کلی عمرت رفته

بنظرم جای اینکه خودتو دستی دستی بدبخت کنی اول راجب اینده رشته ها تو ایران تحقیق کن ببین کدوم با روحیت سازگار تره 

ببینید من خودم کلا به دانشگاه پیام‌نور و علمی کاربردی برای رشته‌ی حقوق اصلا دید خوبی ندارم و صرفا نظ ...

ببخشید یه سوال دیگه

اگه من روانشناسی آزاد یا غیرانتفاعی بدون کنکور برم بعد ۴ سال میتونم آزمون استخدامی آموزش پرورش شرکت کنم ؟

ببخشید یه سوال دیگه اگه من روانشناسی آزاد یا غیرانتفاعی بدون کنکور برم بعد ۴ سال میتونم آزمون استخد ...

نمی‌دونم عزیزم من حقوق خوندم این رو باید از مشاور تحصیلی بپرسید 

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
خب دختر چرا با ایندت بازی میکنی اگه هدفت حقوق نیست پس هزینه الکی نکن  چون هم اینده نداره بشدت ...

من دبیرستانم رشته تجربی خوندم ولی برا کنکور با مشاور حرف زدم و از روحیاتم گفتم گفت تو اصلا به درد رشته تجربی نمیخونی خون و زخم و بخیه و پرستاری و دکتری نمیخوره به روحیاتم 

به معلمی خیلیییی علاقه دارم فک میکردم زبان آسون ترین راه برا فرهنگیانه ولی اصلا اینجوری نبود 

به نظرت برم رشته روانشناسی بدون کنکور بعد ۴ سال آزمون استخدامی بدم برا معلمی خوبه ؟ 

من دبیرستانم رشته تجربی خوندم ولی برا کنکور با مشاور حرف زدم و از روحیاتم گفتم گفت تو اصلا به درد رش ...

ببین معلمیو از هر راهی میشه رفت مخصوصا معلم زبانو

میتونی مدرک بگیری تو یه دوره فشرده 

بعد تو اموزشگاها تدریس کنی و پیج بزنی درکنارش مجازی تدریس کنی

و اخر سر واسه خودت اموزشگاه بزنیو پول پارو کنی

دوستم هم سن منو توعه از بچگی زبان رفتو مدرک گرفته و تدریس میکنه امسال میخواد اموزشگاه خودشو بزنه . درکنارش واسه دانشگاه روانشناسی بخون چون درساش به درد زندگیت میخورن 

ببین معلمیو از هر راهی میشه رفت مخصوصا معلم زبانو میتونی مدرک بگیری تو یه دوره فشرده  بعد تو ...

راس میگی به نظرم بهترین کار همینه ولی باید کار هم کنم خرج دانش

دانشگامو خودم بدم 

به نظرت خیلی گرونه روانشناسی دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی؟

2706