2194
2106
عنوان

رنگ موهام+عکس

798 بازدید | 60 پست

سلام بچه ها خوبید؟

من موهام بُلند و فره.تاحالا فقط یک بار اتو و سشوار کردم موهامو که اونم واسه عقدم بود،، چون موهام حساسه و زود موخوره میگیره…

بعد از اون هم یکم موخوره گرفته..

ولی قبلش حدود یک سال پیش دوبار رنگ پرکلاغی گذاشتم رو موهام که الان رفته و موهام یه حالت قهوه‌ای-قرمزی گرفته که الان عکسمو میزارم ببینید

دوس دارم موهامو رنگ کنم ولی میترسم موهام اسیب ببینه..اصلا دلم نمیخواد موهامو کوتاه کنم..میترسم وز بشه یا موخوره بگیره بعد از رنگ

بنظر شما موهام خراب میشه یا رنگ کنم خوبه؟؟؟

الان هم عکس خودمو میزارم هم عکس رنگ مویی که میخوام لطفا نظر بدید

هیچ اگر سایه پذیرد منم آن سایه‌ی هیچ🤍🦋

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

گذاشتی لایک کن

اگر داری امضامو میخونی لطفا تا آخر بخون🙃❤🖖🏼...امسال آخری هست که میتونم برای کنکور درس بخونم که قبول شم... اگه دوست داشتی دعا کن برای این نیتم...چون خیلی بهش نیاز دارم😕❤🙏 ممنون💙💙
2050

ای جونم چه موهایی🤩ماشاا...

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
    چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم🤩                                                                                                        پشت دیوار دلم       صدای قدمت می آید 😍  🤰                                                                                                                نی نی کوچولو من👩  و بابایی 👨  و داداشی  🧒  منتظرتیم تا بیای عسلم 🥰
2183
بذار.. منم اگه پول دستم بیاد برا عید میخوام رنگ کنم موهامو.. تا حالا هم رنگشون نکردم

ان شالله رنگشون میکنی ♥

بسم الله بلوچـــم از هل سنت    پیامبرم حضرت محمد (ص)   ۱۷سالمه متاهلم   مامانمم ۳۴سالشه   کسی ک با امضام مشکل داره لطفا ریپ نزنه♥💋