2733
2734
عنوان

میبخشید و به روی خودتون نمیارید یا میرید واسه مهریه و طلاق؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1764 بازدید | 145 پست
عزیزم اخر این راه جداییه یعنی اخرش یکی رو پیدا میکنه که دلش رو ببره و از شما زده بشه یا شما اینقدر غ ...

راست میگی همه حرفتو قبول دارم...من فقط میترسم از زندگی بعد طلاق قراره چی بشه؟

نه خداروشکر بچه ندارم...بنظرت میتونم فراموش کنم و دوباره اعتماد به نفسمو به دست بیارم؟

حالا که بچه نداری کلا صفحه شوهرتو ببند و بیا از اون زندگی بیرون 

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچی بعد طلاق مثل بقیه زنایی که طلاق گرفتن به زندگیت ادامه میدی اولین یا اخرین نغری نیستی کهداری طلاق نیگیری راحت میشی اما اگه بچه دار شی اونوقت که بعد طلاق ذکمی برات سخت میشه

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2738

قوی باش دختر اگه بترسی کل زندگیتو باختی توکل کن به خداو برو جلو ایشالا بهترینا برات رقم بخوره 

فعلا اسم طلاق رو نیار  فقط برو مهرت رو بزار اجرا  چون اگه اسم طلاق بیاری میگه طلاق نمیدم ...

راستی در اینجور مواقع باید چیکار کرد؟؟؟

که مهریه رو بده؟دادگاه کاری نمیکنه؟

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
نه خداروشکر بچه ندارم...بنظرت میتونم فراموش کنم و دوباره اعتماد به نفسمو به دست بیارم؟

نمیتونی فراموش کنی 

یکی از اقوام من خیانت دید نهایتا کارش به افسردگی و خودکشی رسید 

الان که بچه نداری تمومش کن این آدم خیانت رو بد نمیدونه چون‌پدرش هم خائنه و مادرش کوتاه میاد براش عادیه 

2706