2733
2739
عنوان

میبخشید و به روی خودتون نمیارید یا میرید واسه مهریه و طلاق؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1764 بازدید | 145 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اینا که میگن جدا شو یا بمون هیچکدومشون جای تو نیستن بشین عاقلانه تصمیم بگیر برای یک عمر زندگی 

تو بد مسیری ام هیچ تصمیمی نمیتونم بگیرم اگر وایستم خودمو داغون کردم اگر برم بازم داغون میشم

2728
تو بد مسیری ام هیچ تصمیمی نمیتونم بگیرم اگر وایستم خودمو داغون کردم اگر برم بازم داغون میشم

امیدوارم هرچی خیره واسه رقم زده بشه

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ                                           من یک زن باموی پریشانم به موی من عادت کن

عزیزم اخر این راه جداییه یعنی اخرش یکی رو پیدا میکنه که دلش رو ببره و از شما زده بشه یا شما اینقدر غصه میخوری و حرص و ناراحتی اعصاب تا بالاخره به این نتیجه برسی که ترکش کنی پس نزار دیر بشه و یه موقعی بیاد که شوهرت هفت پشتش رو بسته باشه و در خونه رو باز کنه و بگه بفرما یا از ناراحتی و غصه هزار یک مریضی ودرد لاعلاج بگیری حالا تصمیم باخودته میخوای بزاری تا اب سرت در بره یا میخوای تا زوده جبران مافات کنی

باهاش صحبت کن و پیشنهاد یه دوره زوج درمانی بده، اگه قبول نکرد ، با یه وکیل مشورت کن

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃
2740

خانوما از لحاظ قانون مرد می‌تونه صیغه کنه ولی رسمی نه چون تو عقد نامه امضا کرده که نتونه... اگر صیغه باشه نمیشه کاری کرد دوست و نا مشروع رو میشه شاکی بود ....ببینید حتی قانون اگر طرف بلد باشه محرمیت رو بخونه بازم نمیتونی شاکی باشی ...ببین در چه حد قانون پیچیده هست برای اینه میگم حتما وکیل برو 

اگر نمی‌خوای ازش دل بکنی اینو بدون بهش گفتن زندگیتو سیاه می‌کنه و باعث میشه قبحش بشکنه ....اول برو م ...

هم مشاور رفتم هم وکیل کمکی نشده بهم چون اول و اخرش خودم باید تصمیم بگیرم و خیلی سخت شده برام

2706