2733
2739
عنوان

میبخشید و به روی خودتون نمیارید یا میرید واسه مهریه و طلاق؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1764 بازدید | 145 پست

۴۰ روز فرصت بده به خودت و همسرت 

توی این چهل روز ختم یوره حشر رو بردار هروز یک بار تا ۴۰ روز بدون وقفه برای اصلاح و هدایت شوهرت و روبراه شدن زندگیت 

یکی تو همین سایت میگفت شوهرش اعتیاد داشت هر کاری میکرد ترک نمبکرد که ختم سوره حشر رو گرفت میکفت باورم نمیشد یهو از مواد منزجر شد و ترک کرد اینا برای ما کمی باورش سخته و غیرممکن میاد ولی برای خدا غیرممکن نیس میگفت هرکیو میبینم از معجزه زندگیم میگم فقط موقع ختم به معنا هم توجه کن با خلوص بخون همینجور سرسری و طوطی وار خوندن ارزش نداره

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیشنهاد خوبیه با قلب شکسته بخونم💔

اره عزیزم من خودم الان ختم‌حشرو برداشتم برای شوهرم اونم مثل شوهرتو زیاد تو گوشی هستو ومن حس میکنم سروگوشش میجنبه برای هدایتش برداشتم 

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2728
انشالله هردومون جواب بگیریم

اره عزیرم تو گوگل بزنی معجزه سوره حشر نی نی سایت بچه ها کلی تحربیاتشونو گفتن ببین چیا گفتن من که کلی امید دارم

ختم سوره حشر رو برای چه کارایی میشه گرفت

هر حاجتی داری میشه فقط ۴۰ روز یا ۴۱ روز هر روز با توجه به معنی و اخلاص یکبار میخونی تا ۴۰ روز 

2738
راستی در اینجور مواقع باید چیکار کرد؟؟؟ که مهریه رو بده؟دادگاه کاری نمیکنه؟

باید بری اجرا بزاری دیگه 

دادگاه تحقیق میکنه ببینه طرف چقدر درامد و مال داره 

طبق اون یه پیش پرداخت میدن  و مثلا چند ماه یبار یه سکه  یا نیم سکه 

بسته به درآمد طرف 

Ashpazi_ ba_ sayoo( مهتاب اینانلو)  آیدی من در اینستاگرام