2737
2739
عنوان

میبخشید و به روی خودتون نمیارید یا میرید واسه مهریه و طلاق؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1764 بازدید | 145 پست
چه جوری میخای ثابت کنی وقتی مدرک نداری.از رو حرف که نمیشه شاید دروغه.مگه با چشمت دیدی.یا خودش بهت گف ...

من اصلا دنبال ثابت کردن نیستم چون ثابتم کنم فوقش میگه صیغه بودیم و کاری نمیتونم بکنم چون قانون با من نیست...هم چندین شب پیش از تو کیفش وسیله جلوگیری پیدا کردم و هم پیج فیکشو دیدم که این خانومارو فالو داره و پیام هاشون ک اکثرا پاک کرده بود یکی دومورد جامونده بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظور مادرت چیه یعنی به زندگیت بچسپ و دوست دخترهای شوهرت رو به روش نیار ؟؟؟

میگه اگر اونقدر قوی هستی که دوباره اعتماد به نفستو بدست بیاری و بعد از طلاق افسرده نشی و خام شوهرت نشی پاپیش بذار ولی اگر قراره نصفه راه پشیمون کنی و ببخشیش چیزی نگو چون فقط خودتو خراب میکنی

2728
من اصلا دنبال ثابت کردن نیستم چون ثابتم کنم فوقش میگه صیغه بودیم و کاری نمیتونم بکنم چون قانون با من ...

والا واسه منم پیش اومده.ولی نتونستم گردنش بزارم.انکار کرد

2738

من نمیبخشم ولی پوستشو میکنم اونم نه با به روش زدن تا میتونم ازش میکشم و زندگی میکنم و لذت میبرم مردا وقتی خیانت میکنن مراقب زنشون هستن همه جوره اونم از ترسشون ولی باید قوی باشی اگر چیز مشکوکی دیدی به رو نزنی اگر نه دوست نداری اینجوری اذیتی و واقعا میخوای جدا بشی برو تا تهش و جدا شو....همه قوی نیستن که بخوان جدا بشن ....بعضیا دوباره رجوع میکنن....تواگر اونجوری نیستی جدا شو .....یا اگر یه وقت پشیمون میشی و دلت یه رحم میاد اقدام نکن ......من جان باشم میرم مشاوره ....تو این اوضاع هیچکس بهتر از مشاور نیمتپنه کمک کنه  

فعلا از طلاق حرفی نزن  مهرتو بزار اجرا  چون همون طلاقو میکنه اهرم فشار که مهرتو نده.. ...

پولمو ازش بگیرم حتما وکیل میگیرم هیچی ام ب روش نمیارم خوب و خوش تا وقتی ک حکم مهریه و استرداد جهیزیه بیاد براش..دعاکن برام💔

اگر نمی‌خوای ازش دل بکنی اینو بدون بهش گفتن زندگیتو سیاه می‌کنه و باعث میشه قبحش بشکنه ....اول برو مشاوره ....حرف بزن ......و حتما پیش وکیل هم برو .....بعد تصمیم بگیر .....تا راه قانونیش رو نفهمیدی جلو نیوفت