2137
2106
عنوان

بیاید بیاید + عکس

303 بازدید | 18 پست

سلام به همگی 🖐✅

کی پایه هست برای سلامتی و همچنین ظهور آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف صلوات بفرستیم و ثوابش رو هم به خود آقا هدیه کنیم؟

هر کسی هست بگه چند تا🤩🤩🤩

یا علی

🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                                                                                                                                                                           کاربر آقا هستم

👌😞

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

صدتا من می‌فرستم اللهم عجل لولیک الفرج

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤️                                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری🌹🙏

خریدزعفران نگین بهرامن درخاص ترین بسته بندی ارسال رایگان!

2166
2050

کاش یادمون بمونه هرروز صلوات بفرستیم برای امام زمان حتی شده یه دونه😍

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم  پیج‌صندل و مکرومه دوستم (Arnikaa__shop)بگید از طرف نرگس معرفی شدید تخفیف هم میدن😍حتما ببینید مدلاشونو تو اینستا،~~~~میشه برام یه صلوات بفرستی؟🍃

۱۰۰تا سهم من 

خدایا منتظرت معجزه ات هستم و می‌دانم ک برایم بهترین ها رو داری  خدایا خیر دنیا و آخرت. را نصیب من و فرزندانم کن     خدایا درهر دو جهان دلهای مارو شاد و رو سفید کن لطفا برای خوشبختی و سلامتی من و فرزندانم و اینک فرزندانم صالح و فرزند خلفی و پاکدامن و باتقوایی  بشن برام و باعث افتخارم بشن و اینده درخشانی داشته باش ی صلوات مهمونم کنید ممنونم                                              من با قانون  ب خیلی چیزا رسیدم و حالا عزمو جزم کردم ک ثروت رو جذب کنم و پولدار شاد باشم کنارهمسر و فرزندانم.                                               خدایا کمکم کن تا برای فرزندانم مادری مهربان و دلسوز باشم لایق مادری هدیه های زیبایی ک دادی باشم.         خدایا عاشقتم هوامو داشته باش   خدایا دلهای مارو هدایت کن ک تو ارحمن ارحمین..     خدایا فرزندانم را خادم اهل بیت و سفره نشین امام حسین قرار بده.... خدایا هیچکس رو شرمنده مهمون و فرزند نکن و هیچکس رو با جگر گوشش امتحان نکن.. خدایا مارو پیش دوست دشمن شرمنده نکن و... محتاج توام محتاج بنده ات نکن 

من هزارتا.

🌼الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم.🌼هی نگید کاربر جدید من از سال ۹۱ عضو سایت بودم بنا بر دلایلی کاربریم رو لغو کردم. این کاربریه سومم هستش.البته یه مدت هم کلا سایت نیومدم.
2183