2733
2739
عنوان

به نظرتون رتبه ۶ هزار انسانی رتبه خوبیه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1354 بازدید | 114 پست
اینم یه دانشگاه تیپ یک میخونه همه رووو کشتتتتههه محاله جایی بره نگع من روزانع فلان دانشگاهم.

آقا شرمنده ها😅 باید به هچین کسایی گفت دانشگاه نریدن براتون.😐 آدمی هر چه قدر که کسب علم کنه باید متوضع تر بشه نه این که پز بده. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من ۶ بودم فرهنگیان آوردم ولی نرفتم😐 فرهنگیان شده ملاک خوبی بدی؟

نه ملاک خوبی و بدی نشده ولی آینده ات تضمینه سرکاری شما بری جغرافیا بخونی تاریخ بخونی چه تضمینی هست حتما بری سرکار تازه اگه مهاجرت کنی اون وقت آره 

کلا منظور من اینه این خانم تازه خیلیم از خودش میاد میزنه تو سر بقیه بحث  خوبی و بدی فرهنگیان نیس😊

ای خدا بعضیا چقد به خودشون مینازن اه چقد به من همین تیکه می انداخت

ولش کن جوجه رو آخر پاییز میشمارن۰

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
۶ هزار کجا؟ تهران ؟ ینی منم دوسال پیش میتونستم روزانه برم و نرفتم؟

روزانه یه شهر خوب

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
2740
نه ملاک خوبی و بدی نشده ولی آینده ات تضمینه سرکاری شما بری جغرافیا بخونی تاریخ بخونی چه تضمینی هست ح ...

والا انسانی اول فرهنگیانش خوبه بعد حقوق

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
آقا شرمنده ها😅 باید به هچین کسایی گفت دانشگاه نریدن براتون.😐 آدمی هر چه قدر که کسب علم کنه باید مت ...

اره همشمممم با پسرای دانشگاه بیررونه

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
جغرافیا و تاریخ پذیرشش خوب نیس رشته ما حقوق و مدیریت ها پذیرشش حوبه

آره واقعا هیچ آینده ای ندارن مگر اینکه آزمون استخدامی یروزی بگیرن یا مهاجرت کنی که بعید میدونم برای مهاجرتم خوب باشن مدیریت نشنیدم خوبه🥰

تحربی خیلی سخت شذه

آخه همه زور میکنن برا تجربی چون بازار کار داره

بی خیال بابا چه قد اهمیت میدی تو خودت واسه زندگی چه برنامه ای داری

من تجربیم

دلم داروسازی یا فیزیوتراپی میخواد

اگه نشد دیگه حداقل پیراپزشکی و دامپزشکی

2706