2703
2553
عنوان

به نظرتون رتبه ۶ هزار انسانی رتبه خوبیه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1302 بازدید | 114 پست
ما یه دبیر داریم یعنی مارو کشت از بس گفت جغرافی دانشگاه تهران خوندم ، تاکید میکنم دانشگاه تهرااااان

اینم یه دانشگاه تیپ یک میخونه

همه رووو کشتتتتههه محاله جایی بره نگع من روزانع فلان دانشگاهم.

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه رشته ای خوبی نمیاره کلا انسانی بازار کارش کمه خودمم انسانی بودم ۹ هزار شدم فقه حقوق دانشگاه را ...

دقیقا این رشته ها ارزش خوندن ندارن البته تو کشور ما فقط دانشگاه ساختن برای پر کردن جیب یه عده دلشون برا جوونا نسوخته😐👌و خیلی از رشته ها آینده ندارن

2456
2714
یا حسین چ رشته بدون بازاری😂

واقعا؟؟خیلی تعریف میکنننه میگه من همین الانشم توی شهرداری میرم 😐😐😐😐😐😐

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
دقیقا این رشته ها ارزش خوندن ندارن البته تو کشور ما فقط دانشگاه ساختن برای پر کردن جیب یه عده دلشون ...

دقیقا🌺

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
😐😅🤣🤣🤣میخواد چیکاره بشه 😅🤣ازین رشته ها ریخته اگه خیلی رتبه اش خوب بود فرهنگیان میاورد 

تازه خودشو در حد فرهنگیان نمیدونه

میگه من میرم توی شهرداری با ماهی ۱۵

2706