2737
2739
عنوان

به نظرتون رتبه ۶ هزار انسانی رتبه خوبیه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1355 بازدید | 114 پست
واقعا؟؟خیلی تعریف میکنننه میگه من همین الانشم توی شهرداری میرم 😐😐😐😐😐😐

خخخخ بگو باشه تو راست میگی

دوستم فوق لیسانس جغرافیا داره دانشگاه تهران بیکاره

مگه این آزمون ها هست برا معلمی که اونم در سال دوسه نفر میخوان وسخته اونو شرکت کنه برا معلمی

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
🙄🙄می گذاشتم با پزش خوب باشه طرف با حسابداری پیام نور ذوق میکرد اون وقت به من که ۲۰۰۰ بودم می گف چر ...

منم تجربیم میگه تو هیچی قبول نمیشی🥲

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خخخخ بگو باشه تو راست میگی دوستم فوق لیسانس جغرافیا داره دانشگاه تهران بیکاره مگه این آزمون ها هست ...

ای خدا بعضیا چقد به خودشون مینازن اه چقد به من همین تیکه می انداخت

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
2740
😐😅🤣🤣🤣میخواد چیکاره بشه 😅🤣ازین رشته ها ریخته اگه خیلی رتبه اش خوب بود فرهنگیان میاورد 

دختر داییم ۴ هزار اورد

دبیری تربیت بدنی قبول شد

اونم مصاحبه با پارتی شوهر خواهرم قبول شد

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
جغرافیا اورده پز میده😂😂😂 کدوم دانشگاه و شهر؟

دانشگاه تیپ یک

میترسم بگم اشنایی چیزی باشه ولی یکی از‌اینا که میگم🥲

مشهد اصفهان تبریز 

2706