2737
2734
عنوان

متخصصین ناباروری لطفا کمک کنید واریکوسل همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1036 بازدید | 27 پست
انشالله ک چیزی نیست با دارو رفع میشه تحرکش چنده میگه؟؟

تحرکش تو این آزمایشگاه زده 47درصد ولی بایدبریم آزمایشگاه مرکز ناباروری دوباره انجامش بده.اون دقیق نیست و آزمایش خیلیا کلا تو مراکزناباروری یه چیز دیگه میشه ینی خیلی پایینتر.چون دقتش بالاس

انشاا.. برآوردگی حاجت دل تک تک شما نی نی سایتیای مهربون
عزیزم اول توکل کن بخدا  من شوهرم مجردی عمل کرده الانم باز عد کرده ازمایش قبلش ۵۰ ددر صد د فبل ...

خداروشکر که نی نی دارشدین.ممنونم توکل بخدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تحرکش تو این آزمایشگاه زده 47درصد ولی بایدبریم آزمایشگاه مرکز ناباروری دوباره انجامش بده.اون دقیق نی ...

اره هر ازمایشگاهی ی رنج داره واس خودش

بـِخند بِزار هَمه بِفَهمَن قَوى تَر اَز ديروزى!♡
2731

عزیزم منم مثل شما تقریبا 7 ماه اقدام بودم و نمیشد بعدشکه باردار شدم سقط شد بعد سقط شوهرم رفت ازمایش و فهمیدیم کم تحرکی اسپرم داره و علت سقط هم همین بوده چون اسپرم معیوب بوده علت کم تحرکیش هم واریکوسل سمت چپ بود رفتیم دکتر ارولوژی گفت باید عمل بشه چون تحرکش فقط 20 درصد بود اما یه فرصت سه ماهه داد و گفت قرص اسپریژن مصرف کنه و اسیدفولیک تا ببینیم چی میشه که سه ماه بعدش دوباره باردار شدم خداروشکر , البته هنوز عمل نکرده ولی دکتر گفته به هر حال باید عمل بشه چون روزبه روز شدید تر میشه , راستی تو اون سه ماه هر شب بهش کاسنی میدادم بخوره و هر شب چند تا خرما با گردو و پودر گل محمدی هر دو میخوردیم بنظرم اینام تاثیر گذار بود

خداروشکر که نی نی دارشدین.ممنونم توکل بخدا

ممنون عزیزم من سه سال نازایی داشتم حتما پی گیر باش 

ان شاالله بزودی نی نی سالم و صالح دنیا بیاد 

برا منم دعا کن بازم باردار بشم من عاشق بچم دوست دارم پنج شیش تا بچه داشته باشم 

برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان صلوات اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
من چی بگم 5سال تمام منتظرم😭🚼😭🚼

عزیزم...واقعا صبوری..البته میدونم چاره ی دیگه ای هم نداریم.سنت اگه پایینه اشکالی نداره من سنمم زیادشده.واقعا میترسم..

2740
عزیزم منم مثل شما تقریبا 7 ماه اقدام بودم و نمیشد بعدشکه باردار شدم سقط شد بعد سقط شوهرم رفت ازمایش ...

خداروشکر که جواب انتظارو سختیایی ک کشیدین گرفتین.منم امیدمیگیرم از شنا.ممنون که تجربیاتتوگفتی.از عمل میترسم چون پروسه طولانی داره بعدشم باز انتظاره.چشم الانم کاسنی گرفتم اگه همکاری کنه خوبه.ممنون 

آره انشاا.. این ماه عکس رنگی میگیرم.منتظرم تاریخش برسه.آخه عمل باشه باز چندماه فاصله میفته😔😔 بخدا ...

منم الان باردارم،بدبختیها کشیدم تا باردار شدم.امیدت ب خدا باشه.