2733
2739

یکسال اقدام داشتیم نشد..هرچی دکتررفتم گفتن برو تایکسال طبیعیه.همه چیت اکی و نرماله.برواقدام کن.خاک بر سرشون یه چک کردن دونفر مگه چقدکار داره؟بااصرارخودم همسرم آز اسپرم داد.دکترمعروفم خداخیرش نده گفت نرماله.برواقدام خیالت راحت.دکتر رفت مسافرت.برا دوره جدیدم نمیشد برم پیشش رفتم یه پزشک دیگه تا آزمایش همسرمو دید گفت بی مشکلم نیست کم تحرکه ضعیفه.برو ارولوژی سونوبده.همسرم همکاری نکرد دوماه نرفت باز ب زور فرستادمش.بخدا خسته شدم همش باید تنهایی جوش بزنم.. تا دیروز ک رفتو فهمیدیم واریکوسل داره😭.سمت چپ قطر وریدها3/8 .ینی زیاده؟؟😔😔بایدعمل کنیم یا بادارو رفع میشه؟؟منم میخام مامان بشم هیشکی منو درک نمیکنه

انشاا.. برآوردگی حاجت دل تک تک شما نی نی سایتیای مهربون

عزيزم

من بقيه مسائل رو نميدونم

ولي خواهراتع بهت ميگم تو ندو دنبال بچه.بزار شوهرت بدوئه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم کاملا درکت میکنم.منم برای بارداری مجدد خیلی ب بدبختی افتادم.نگران نباش‌.برای واریکوسل همسرت هم بذار پزشک بهت بگه چیکار کنی.در ضمن ب پیشنهاد خودم که برای خودم جواب داد یه عکس رنگی ماه قبل اقدام برو.خیلی موثره.ولی واریکوسل همسرت هم بایستی برای درمانش پیگیری کنید.

عزيزم من بقيه مسائل رو نميدونم ولي خواهراتع بهت ميگم تو ندو دنبال بچه.بزار شوهرت بدوئه

اون همیشه خونسردو بیخیاله.اصلا انگار براش مهگ نیست...سر عروسیمونم همین بود.همش باید هلش بدی.بقیه کاراش خوبه آینده نگره ولی تواین چیزا صبوره.صبوووووور

قربونت برم اصن غصه نخور اگه قرارم باشه بره عمل بعدچن ماه میتونی راحت باردار بشی خودت عکس رنگی رفتی؟

چندروز دیگه میرم عکس رنگی.داروهاموقطع کردم وایسادم تاریخش بشه.بدبختی باز من مشکلی نداشته باشم....🤦‍♀️🤦‍♀️

2738
خب دکتر چی گفت گفت دارو یا عمل؟؟

برای فردا ظهر نوبت گرفتیم متخصص ارولوژی بریم.دیروز هرچی گفتم بعد کارش نیومد بریم.

برای فردا ظهر نوبت گرفتیم متخصص ارولوژی بریم.دیروز هرچی گفتم بعد کارش نیومد بریم.

انشالله ک چیزی نیست با دارو رفع میشه

تحرکش چنده میگه؟؟

بـِخند بِزار هَمه بِفَهمَن قَوى تَر اَز ديروزى!♡
عزیزم کاملا درکت میکنم.منم برای بارداری مجدد خیلی ب بدبختی افتادم.نگران نباش‌.برای واریکوسل همسرت هم ...

آره انشاا.. این ماه عکس رنگی میگیرم.منتظرم تاریخش برسه.آخه عمل باشه باز چندماه فاصله میفته😔😔 بخدا منم خیلی صبوری کردم ولی نمیدونم چرا هرچی میخام باید براش بدو ام

اون همیشه خونسردو بیخیاله.اصلا انگار براش مهگ نیست...سر عروسیمونم همین بود.همش باید هلش بدی.بقیه کار ...

بعضی وقتا صبوریم خوبه

اگ عجول بودو هی میگفت بچه

میخام ب توهم استرس میداد اینجور سختر میشد بارداری

حالا دیگ پیگیرش باشید انشالله ک بزودی دامنت

سبز میشه ی نی نی گوگولی میاد تو بغلت

بـِخند بِزار هَمه بِفَهمَن قَوى تَر اَز ديروزى!♡
قربونت برم اصن غصه نخور اگه قرارم باشه بره عمل بعدچن ماه میتونی راحت باردار بشی خودت عکس رنگی رفتی؟

واقعا ممنونم ازت خداخیرت بده انشاا.. بسلامتی بگذرونی نی نی های خوشگلتو راحتوسلامت بغل بگیری.منم انشاا.. خدابهم بده سالموصالحشو

عزیزم اول توکل کن بخدا 

من شوهرم مجردی عمل کرده الانم باز عد کرده ازمایش قبلش ۵۰ ددر صد د فبل بارداریم ۳۰ در صد اسپرم سالم داشت و شکر خدا باردار شدم داشتم میرفتم برا ای یو ای  و.... که فهمیدم باردارم 

به شوهرت حتما بگو بره دنبال درمان اما همه چی و بسپار دست خدای مهربون 

ان شاالله سال دیگه نی نی خو شگلتو بغل می گیری

برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان صلوات اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
2706