2733
2739
عنوان

خوشبحالتون اشتهاتون کمه

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 54 پست
من مطمعنم کسی مث من نیس ..سیری معنا نداره واسم🥲

منم

خیلی اضافه وزن دارم

ورزش هم میکنم 

ولی اثر نداره 🥲

بزرگ ترین نعمت دنیا خوردن و چاق نشدنه

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 
یعنی اگ یمدت کم بهورم عادت میشع؟

اره خیلی بستگی ب خودت داره نخر زیاد 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم خیلی اضافه وزن دارم ورزش هم میکنم  ولی اثر نداره 🥲 بزرگ ترین نعمت دنیا خوردن و چاق نشد ...

منم مدتیه لاغر نمیشم زیاد ولی زود پر میشم

خدا کنه در در آرزوی پولدار شدن نمیرم...
منم خیلییی میخورم کاش اشتها نداشتم وزنم شده۸۰توی ۶ماه قدم۱۷۰

نمیدونم .حسرت اونا میخورم که میگن سیرم اشتها ندارم .بخدا من تا ته همه چیو میخورم بدتر از نامزدم

2740
قد۱۶۶ .وزن۶۰.سن۲۳

خیلی خوبی که لاغر نکن اسکلت بشی چی بشه .من قدم 172 وزنم 77ولی اندازه ام اصلن چاق نیایم 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 

سلام عزیزم شبت خوش

منم مثل شما پراشتهایی عصبی داشتم اما تونستم به کمک دوستام وراهکارهاشون ۱۵کیلو طی دوماه وزن کم کنم

شما کتاب من میتوانم شما را لاغرکنم پل مکنا روبخر باسی دی هست اشتهات تنظیم میکنه

هرشب گوش کنی

فایلهای دکترمجتبی نیکپور گوش کن راهکارتنظیم وزن و..بیاد دستت

یامیتونی تودوره هاش شرکت کنی تا۷۰کیلو باهاش کم کردن بدون بازگشت

کالری شماری

یاحذف چیزی

یانخرتوخونه نباشه همه پاک کردن صورت مسئله اس

شاید پایین خونه ات قنادی بود سرکوچه ات فست فودی

تاکی میخوای نخری بالاخره بیرون میری

شما باید موانع ذهنی ات رورفع کنی

یک راهش نوشتنه تا حس کردی میلت زیاده به خوردن شروع کن درباره اش بنویس

یاهمون لحظه همین جا تاپیک بزن و...

یک کاری انجام بده تا ذهنت آروم شه باید پیداکنی توخودت چی فکرتو درگیرکرده ورفعش کنی اینجورنمیخوری

خیلی خوبی که لاغر نکن اسکلت بشی چی بشه .من قدم 172 وزنم 77ولی اندازه ام اصلن چاق نیایم 

شما شاید استتخونت سنگینه..بدبختی من اسکلت دوس دارم حسرتش میخورم

منم مثل تو بودم 

همش روانیه و تلقینی 

الان اشتهام شده یک دهم قبل

پرنسس کوچولوی بابا ، مانکن تمام‌عیار 😌 قد ۱۶۴ 🌴 وزن اولیه ۱۰۷ 😱 وزن فعلی ۴۹ 🎯 همه‌ی اون نوشابه ها، بستنی ها، چیپس ها، کیک ها، تولد هایی که به تنقلاتش لب نزدم، عروسی‌هایی که فقط سالاد خوردم، شب‌هایی که از درد ورزش تا صبح خوابم نبرد و حسرت یه دل سیر ته‌دیگ خوردن بالاخره پاداشش داده شد !راز لاغری من : اعتیاد به ورزش، کنترل اشتها و کالری، صبحانه شاهانه و داشتن یک الگوی تناسب اندام.پیشنهاد فیلم و آهنگ و سوالی راجع مد و زیبایی داشتین در خدمتم❣ متعهد به همسر آینده‌ام 💍 به شیعه بودنم افتخار میکنم 🕋 #مثبت_بیاندیش
نخند خواهر ، بدبختی مردم خندیدن نداره که  به خدا از دست خودم خسته شدم دیگه

درکت مبکنم بشدت...بقیه میگن غذا خوردن دیگ حال نمیده و انگیزه ورزش و نخوردن دارن من چی