2733
2739
عنوان

خوشبحالتون اشتهاتون کمه

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 54 پست
شما شاید استتخونت سنگینه..بدبختی من اسکلت دوس دارم حسرتش میخورم

چه جالب به استخون فک نکرده بودم 🤣ولی حیفه خوشگلم .زن باید یکم اندام داشته باشه هیکل جذاب .استخون نشو .

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قد۱۶۶ .وزن۶۰.سن۲۳

منو چ میگی با ۱۵۸وزنم ۵۷ کیلو چکنم نمیتونم نخورم من همششش برنج میخورم یعنی ظهر و شب ی بشقاااب پر میخورم

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
نخند خواهر ، بدبختی مردم خندیدن نداره که  به خدا از دست خودم خسته شدم دیگه

ببخش گلم ناراحت شدی🙏

خدا نکنه بدبختی چیه

یکم مشکل چاقیه که با رژیم حل میشه

وزن فعلی85/700    قد167    وزن هدف اول 80           
2731
منو چ میگی با ۱۵۸وزنم ۵۷ کیلو چکنم نمیتونم نخورم من همششش برنج میخورم یعنی ظهر و شب ی بشقاااب پر میخ ...

منم برنج زیاد میخورم ..از این گوشتای تنم متنفرم خخ

خدا کنه در در آرزوی پولدار شدن نمیرم...
یعنی چی روانیه؟

یعنی به روح و روانت مربوطه، خوردنت عصبیه

با تلقین میتونی درستش کنی 

پرنسس کوچولوی بابا ، مانکن تمام‌عیار 😌 قد ۱۶۴ 🌴 وزن اولیه ۱۰۷ 😱 وزن فعلی ۴۹ 🎯 همه‌ی اون نوشابه ها، بستنی ها، چیپس ها، کیک ها، تولد هایی که به تنقلاتش لب نزدم، عروسی‌هایی که فقط سالاد خوردم، شب‌هایی که از درد ورزش تا صبح خوابم نبرد و حسرت یه دل سیر ته‌دیگ خوردن بالاخره پاداشش داده شد !راز لاغری من : اعتیاد به ورزش، کنترل اشتها و کالری، صبحانه شاهانه و داشتن یک الگوی تناسب اندام.پیشنهاد فیلم و آهنگ و سوالی راجع مد و زیبایی داشتین در خدمتم❣ متعهد به همسر آینده‌ام 💍 به شیعه بودنم افتخار میکنم 🕋 #مثبت_بیاندیش
چه جالب به استخون فک نکرده بودم 🤣ولی حیفه خوشگلم .زن باید یکم اندام داشته باشه هیکل جذاب .استخون نش ...

😪😪😪علاقه ای هس اخه 

من وقتی پر هسم دلم نمیخواد لباس لختی بپوشم هیکل مانکنی دوس دارم

خدا کنه در در آرزوی پولدار شدن نمیرم...
2740
😪😪😪علاقه ای هس اخه  من وقتی پر هسم دلم نمیخواد لباس لختی بپوشم هیکل مانکنی دوس دارم

می‌دونی مشکل من بدبخت چیه .همه دورم خاله عمه آبجی چاقن درشت من فک میکنم بین اینا جوجه هستم .شاید با اینا هستم این جور فک میکنم 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی