2733
2734
عنوان

فردا قراره بچموسقط کنم😔😔وارد۶ماه شده بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 217360 بازدید | 1968 پست
قانونا مضخرف ادم میخواد از حرص منفجر شه 

تازه یکبار یکی میگفت نه شناسنامه میدن خلاصه اینقدر بد و بیراه گفت اسکرین گذاشت بعد مشخص شد از طریق استانداری گفتن زن میتونه بچه بی پدر داره شناسنامه بگیره براش ولی تو این دو سال یک زن هم موفق نشده شناسنامه بگیره.گفتم تو متن رو خوندی چی نوشته.کلا لال شد .اینم ندید گرفته بود تو باردار بشی اجازه نداری پدرشو بیاری و ثابت کنی پدرشه.تا خودش نخواد هیچ قانونی اجبارش نمیکنه ازمایش ژنتیک بده.برای همین گفتم استارتر آگاه باشه دولت پوستشونو نکنه با پول.

از وقتی مدرسه ها آنلاین شد سایت خراب شده دیگه

اره دیگه مثل قبلا عاقلانه نیس

من همون دختری هستم که تو ۱۶ سالگی بهش تجاوز شد........مامان چرا به من باور نداری؟مگه دست خودم بود بهم تجاوز شد.......میدونم از اینکه منو به دنیا اوردی پشیمونی.........من عامل تمام بدبختیای تو هستم.........میدونم داداش دوقلومو بیشتر از من دوست داری.......مامان چرا منو مجبور کردی به خاطر تو تاپیک بزنم و چند کاربر بهم توهین کنن......ولی یه ذره منو تحمل کن قول میدم تنهات میذارم که راحت شی.......مامان چرا وقتی من مجرد بودم منو مجبور کردی بی بی چک بذارم فقط به خاطر اون حرف فالگیر........با اینکه منو دوست نداری ولی یه تار موی تورو با دنیا عوض نمیکنم......فقط قول بده به خاطر من گریه نکنی چون من تو این دنیا مسافرم......اگه مردم بیا این امضا رو بخون تا بفهمی من قصدم ناراحت کردن تو نبود کاشکی میتونستم بهت بگم چه قدر دوست دارم ولی تو به من شک میکنی به من اعتماد نداری.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلی بچه ریخته تو سایت نظرم میدن. داره میگه بچه ناقصه بهش میگه قاتل

میدونم بچه هستن

ولی استاتر از نظر روحی یکم داغون هست کاش بفهمن چی میگن...اون دنیا باید جواب پس بدن برا دل شکستنشون

من فکر میکنم خیلی خوشبختم که خدا خاسته زودتر بفهمم خوشبختم چون چن تا دکتر گفتن بلید سقط بشه هیچکدوم ...

یه عمربچت زجربکشه راضی میشی؟من بچه ی اولم بودبخدااول زندگیم کلی پول۵۰میلیون خرج کردیم بی نتیحه.بچم زنده جلوچشمم.فقط مادرامیدونن چه عذابی داره.خداکمکت کنه .اگه دکتری یاکسی آشنامیداشتی خیلی برات راحت بودچون۶ماهه بزرگه یکم سخت میگیرن اذیت میکنن

2728

خدا به دلت ارامش بده عزیزم میدونم خیلی سخته یکی از فامیلای منم بچه شو تو 6 ماهگی مجبور شد سقط کنه بچه تو شکمش مرده بود بند ناف پیچیده بود دور گردنش خفه اش کرده بود انشالله سال دیگه خدا یه نی نی سالم بده بهت 💔💔

خانوم این براش شرعیات مهم نیست میخواد فعلا مشکلشو حل کنه بدون دردسر براش بشه.و دکترا میدونن چه خبره ...

من پیش بهترین دکترها رفتم و تشخیص مشکل مغزی دادن ولی تا هفته 34 صبر کردم که خدا رو شکر مشکل حل شد و بچم سالم به دنیا اومد

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
به نظر من استخاره کن و انچه که خیر هست رو از خداوند خالق طلب کن ما هم براتون دعا میکنیم ان شاالله ا ...

برای چیزی که عیانه استخاره نمیکنن

استخاره رو کردیم مسخره خودمون برای هر چیزی استخاره استخاره 

ان شالله همه یه کوچولوی سالم داشته باشن 

ولی الان خدا میگه عقل و شعور دادم بازم دست از سر من برنمیدارین

Everything started from a dream❣️
2740
با تو کار داره عزیزم

کامنت پایینی لایک کردی؟؟؟حواست هست.با خودم گفتم کدوم مخ تعطیلی لایک کرده دیدم تویی میبینی چی لایک کردی دقیقا پایین همین کامنتی که من لایک کردم🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕

عزیزم بااین شرایط سقط انتخاب درستیه،،نمیشه که بااحساسات جلوبری،ویه بچه که مشکل داره روبه این دنیابیاری که هم خودش هم شماعذاب بکشین

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       
حالا بعضیاشون با شعورن میدونن توهمه چی نباید نظر بدن

مثلا همین کاربر مرد

لحن تو زایمان نمیکنی پریود نمیشی اینجا وی کار میکنی

من همون دختری هستم که تو ۱۶ سالگی بهش تجاوز شد........مامان چرا به من باور نداری؟مگه دست خودم بود بهم تجاوز شد.......میدونم از اینکه منو به دنیا اوردی پشیمونی.........من عامل تمام بدبختیای تو هستم.........میدونم داداش دوقلومو بیشتر از من دوست داری.......مامان چرا منو مجبور کردی به خاطر تو تاپیک بزنم و چند کاربر بهم توهین کنن......ولی یه ذره منو تحمل کن قول میدم تنهات میذارم که راحت شی.......مامان چرا وقتی من مجرد بودم منو مجبور کردی بی بی چک بذارم فقط به خاطر اون حرف فالگیر........با اینکه منو دوست نداری ولی یه تار موی تورو با دنیا عوض نمیکنم......فقط قول بده به خاطر من گریه نکنی چون من تو این دنیا مسافرم......اگه مردم بیا این امضا رو بخون تا بفهمی من قصدم ناراحت کردن تو نبود کاشکی میتونستم بهت بگم چه قدر دوست دارم ولی تو به من شک میکنی به من اعتماد نداری.......
@نی_نی_یار_شب    سلام لطفا رسیدگی کنید ایشون خیلی بد دهنه

اخه مگ من با تو بودم میپری وسط . قاشق نشسته 

دوستای گلم بهتون  دعای استغفار ۷۰ بند حضرت علی رو توصیه میکنم بی نهایت بهتون آرامش  میده و صلاح باشه حاجت روا میشید بی شک . من بهش اعتقاد کامل و قلبی دارم . اگه خوندی حاجت گرفتی برا منم دعا کن خونه دارشم گلم. و در آخر لطفا برای سلامتی امام زمان و همه پدر و مادر ها ی صلوات هم مهمونم کن .ممنونم الله نگهدارت باشه   
کامنت پایینی لایک کردی؟؟؟حواست هست.با خودم گفتم کدوم مخ تعطیلی لایک کرده دیدم تویی میبینی چی لایک کر ...

نمیدونم عزیزم حتما دستم خورده چون مهم داره میترکه به خاطر کاربرا