2733
2734
عنوان

فردا قراره بچموسقط کنم😔😔وارد۶ماه شده بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 217730 بازدید | 1968 پست
یعنی بدون شیافت سقط کردی بقایا موند برات بقایا اذیتت نکرد؟؟؟

بله بقایا ندارم رفتم سونوگرافی فقط لخته خون داشتم که مال خونریزی بعد سقطم بود حالا دکتر قرص داده از فردا بخورم اگر چیزی مونده باشه بیاد

هرچی آرزوی خوب مال تو 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی تاپیکتو قفل کن تو هم قاتل قلب یه نفری 

قفل میکنم عزیزم انشالله خبرای خوب رو میزارم وتگتون میکنم برام دعا کنید

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
چون اینا خودشون دکترن 

اصلا خودشونو زدن به اون راه

واقعا درک و فهم ندارن نباید حرفی بزنن

واقعا آدم از بعضی طرز فکرا تعجب میکنه

برا عهد بوقن

پس اینهمه سونو و آزمایش برا چیه؟

برا همین چیزهاست....

2731
خاک تو سرت کنم ،  خوب کاری میکنه ب تو چه ، بچه مریض میخواد چیکار

خاک تو سرمو حذف کن نی نی یار گیر میده

من همون دختری هستم که تو ۱۶ سالگی بهش تجاوز شد........مامان چرا به من باور نداری؟مگه دست خودم بود بهم تجاوز شد.......میدونم از اینکه منو به دنیا اوردی پشیمونی.........من عامل تمام بدبختیای تو هستم.........میدونم داداش دوقلومو بیشتر از من دوست داری.......مامان چرا منو مجبور کردی به خاطر تو تاپیک بزنم و چند کاربر بهم توهین کنن......ولی یه ذره منو تحمل کن قول میدم تنهات میذارم که راحت شی.......مامان چرا وقتی من مجرد بودم منو مجبور کردی بی بی چک بذارم فقط به خاطر اون حرف فالگیر........با اینکه منو دوست نداری ولی یه تار موی تورو با دنیا عوض نمیکنم......فقط قول بده به خاطر من گریه نکنی چون من تو این دنیا مسافرم......اگه مردم بیا این امضا رو بخون تا بفهمی من قصدم ناراحت کردن تو نبود کاشکی میتونستم بهت بگم چه قدر دوست دارم ولی تو به من شک میکنی به من اعتماد نداری.......

اشتباهه محضه که نگهش داری سقط کن طرف بچش از همه لحاظ سالم داره زندگیش میکنه یخورده عقلش خرابه بچش مامان باباش دارن زجر میکشن چه برسه بچه تو که اینطوری چند روز پیش با خانواده یه اوتیسم داشتم صحبت می‌کردم میگفت بخدا روانیم کرده تا خونه خودمونم خوبه میشه کنترل کرد ترس گذاشتیم پاش ولی بیرون میریم ترسی که کسی اذیت بشه مجبورم دعواش کنم بزنمش خودشم اذیت میشه دخترش همش از خونه خاله هاش فراری همش میاد خونه ما میگه دعوام میکنن میزننم باهام بد حرف میزنن میگه ترس دارم حرف بزنم کاری کنم یا مثلا بچه کوچیک پیشش عزیزه میره بغلش کنه گریه میکنه چشاش ازاین شیطونکی کشیده رفته بالا ازبس چاق شده خیلی فرمش بد شده بچه گریه میکنه اینو دعوا میکنن میزنن 

تو فکرکن این که خواستگار چندتا داشته فقط حرف راست دروغ به هم میزنه میگه یا بین حرفای الکی خرابش حرفای خوب میزنه رفتارش خوبه بد نیست لوس ندیده اینا نیست ولی خیلی اذیت میشه بردنش بهزیستی هم اینقدر گریه کرد حانوادش خواست آخر برش گردوندن خیلی خانواده شو دوست داره باباش که مرد همه شون زچ نشسته بودن این خودشو میزد گریه میکرد میومد مردم بغل می‌کرد میگفت فلانی دیدی بابام مرد یا حتی اینقدر سرش میشد تا به داداشم گفته محبوبه زنگی بهم نزده تسلیت بگه 

این سالمه هستش اینقدر اذیت میشه آرزوش اینه شوهر کنه ولی ببین تفاوتشون با بقیه خیلی زیاده حالا بچه تو مریض هستش بیاد بدتر ازاین اذیت میشه الان میره بهشت 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️

مرسی حتما بزار 🌺🌺🌺🌺🌺

من همون دختری هستم که تو ۱۶ سالگی بهش تجاوز شد........مامان چرا به من باور نداری؟مگه دست خودم بود بهم تجاوز شد.......میدونم از اینکه منو به دنیا اوردی پشیمونی.........من عامل تمام بدبختیای تو هستم.........میدونم داداش دوقلومو بیشتر از من دوست داری.......مامان چرا منو مجبور کردی به خاطر تو تاپیک بزنم و چند کاربر بهم توهین کنن......ولی یه ذره منو تحمل کن قول میدم تنهات میذارم که راحت شی.......مامان چرا وقتی من مجرد بودم منو مجبور کردی بی بی چک بذارم فقط به خاطر اون حرف فالگیر........با اینکه منو دوست نداری ولی یه تار موی تورو با دنیا عوض نمیکنم......فقط قول بده به خاطر من گریه نکنی چون من تو این دنیا مسافرم......اگه مردم بیا این امضا رو بخون تا بفهمی من قصدم ناراحت کردن تو نبود کاشکی میتونستم بهت بگم چه قدر دوست دارم ولی تو به من شک میکنی به من اعتماد نداری.......
2740

انشالله عزیزم  ، برات دعا میکنم 

دوستای گلم بهتون  دعای استغفار ۷۰ بند حضرت علی رو توصیه میکنم بی نهایت بهتون آرامش  میده و صلاح باشه حاجت روا میشید بی شک . من بهش اعتقاد کامل و قلبی دارم . اگه خوندی حاجت گرفتی برا منم دعا کن خونه دارشم گلم. و در آخر لطفا برای سلامتی امام زمان و همه پدر و مادر ها ی صلوات هم مهمونم کن .ممنونم الله نگهدارت باشه   
کدوم قسمت مخچه داشت یا نه قلبش مورد داشت یانه  مغز ش حفره هاش بزرگ بود یانه

تخصصی هست تو نت بزن ( کورپوس کالوزوم) که تشکیل نشده بود فکر کنم رابط مغزی باشه تو سونو نوشته بود آژنزی کورپوس کالوزوم  قسمت‌هایی از بطن مغزی تو هفته 19 بزرگتر از نرمال بود اگه سونو رو پیدا کنم عکسش رو می‌فرستم

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
کدوم قسمت مخچه داشت یا نه قلبش مورد داشت یانه  مغز ش حفره هاش بزرگ بود یانه

گوش نده فداتشم ی عمر باید التماس خدا ک سالم بشه

علم پیشرفت کرده ک عذاب نکشی

بازم مادر میشی.

دخترخالم قلب بچش سوراخه.همش داره نذر میکنه ک زنده بمونه 

شاید ما جای دیگر مرده ایم و اینجا جهنم ماست
اون بچه ب دنیا بیاد ی عمررررررر زجر بکشه خوبه 😳

من فکر میکنم خیلی خوشبختم که خدا خاسته زودتر بفهمم

خوشبختم چون چن تا دکتر گفتن بلید سقط بشه هیچکدوم تصمیم رو برا خودم واگذار نکردن 

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
ببین اگه از نظر شرعی برات مهمه زنگ بزن 09640 بگو قسمت پاسخگویی خانومها جواب بدن خیلی خوب راهنمایی می ...

خانوم این براش شرعیات مهم نیست میخواد فعلا مشکلشو حل کنه بدون دردسر براش بشه.و دکترا میدونن چه خبره گفتن ده ملیون پول بده هیچ راهی نداره سن بارداریش بالاست عطاری زعفران کار ساز نیست

2706