2733
2739
عنوان

فردا قراره بچموسقط کنم😔😔وارد۶ماه شده بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 217746 بازدید | 1968 پست

[QUOTE=213295606]توی خونه.باقرص زن داداشم  سه تا سقط کرد بدبخت اولی رو تا خواست سقط کنه هفت ماه شد 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

الهم صل علی محمد و آل محمد 

ان شالله آرامش و سلامتی برگرده به خونت اسی 

خداروشکر الان فهمیدی و میشه کاری کرد 

بسپر به خدا و ان شالله دوباره مادر خواهی شد و ایندفعه یه نی نی سالم و با دل خوش بغل خواهی کرد

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گوش نده فداتشم ی عمر باید التماس خدا ک سالم بشه علم پیشرفت کرده ک عذاب نکشی بازم مادر میشی. دخترخ ...

طفلک عزیزم ناراحت شدم براش

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
من فکر میکنم خیلی خوشبختم که خدا خاسته زودتر بفهمم خوشبختم چون چن تا دکتر گفتن بلید سقط بشه هیچکدوم ...

قفل کن اینجا میان اعصابتو خورد میگنن

شده سایت مهد کودک

من همون دختری هستم که تو ۱۶ سالگی بهش تجاوز شد........مامان چرا به من باور نداری؟مگه دست خودم بود بهم تجاوز شد.......میدونم از اینکه منو به دنیا اوردی پشیمونی.........من عامل تمام بدبختیای تو هستم.........میدونم داداش دوقلومو بیشتر از من دوست داری.......مامان چرا منو مجبور کردی به خاطر تو تاپیک بزنم و چند کاربر بهم توهین کنن......ولی یه ذره منو تحمل کن قول میدم تنهات میذارم که راحت شی.......مامان چرا وقتی من مجرد بودم منو مجبور کردی بی بی چک بذارم فقط به خاطر اون حرف فالگیر........با اینکه منو دوست نداری ولی یه تار موی تورو با دنیا عوض نمیکنم......فقط قول بده به خاطر من گریه نکنی چون من تو این دنیا مسافرم......اگه مردم بیا این امضا رو بخون تا بفهمی من قصدم ناراحت کردن تو نبود کاشکی میتونستم بهت بگم چه قدر دوست دارم ولی تو به من شک میکنی به من اعتماد نداری.......
2731
نادااااان بچه ناقصه میفهممممممممی یا خودتو زدی به نفهمی.. مجبور شدم تند باهات حرف بزنم چون هرچی بهت ...

چرادرک نداره من خودم کشیدم کل آرزوهات یهونابودمیشه قراره بچتوازبین ببری😭من بچموزنده دیدم بخدامیخوام دق کنم

کلی بچه ریخته تو سایت نظرم میدن. داره میگه بچه ناقصه بهش میگه قاتل

دقیقا تاسف آوره بعضی کامنتا

متاسفانه معلوم نیست پشت کاربری ها چه رده سنی هست واقعا 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
چرادرک نداره من خودم کشیدم کل آرزوهات یهونابودمیشه قراره بچتوازبین ببری😭من بچموزنده دیدم بخدامیخوام ...

نمیدونم چرا ریختن رو این بنده خدا هرچی داره میگه بچم ناقصه. خدا بهت صبر وآرامش بده عزیزم

2738

منم بارداری اولم بعد کلی دوندگی و نازایی و آی وی اف هفته ۱۸ بخاطر اینکه گفتن مایع آمونیوتیک خیلی کمه مجبور شدم سقط کنم بچم قلبش میزد برام سخت ترین لحظات بود ولی دکترا گفتن که به زنده موندنش امیدی نیس بدنیا هم بیاد میمیره بهتره تا بزرگتر نشده سقط کنی. خواست خدا بود و بعد دو سال با آی وی اف باردار شدم و الان کوچولوم کنارمه

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
من فکر میکنم خیلی خوشبختم که خدا خاسته زودتر بفهمم خوشبختم چون چن تا دکتر گفتن بلید سقط بشه هیچکدوم ...

اونم سونوی ادهمی

واقعا بهترین سونوگرافی هست

شک نکن عزیزم

انشالله بارداری بعدیت ،نی نی سالم میاد بغلت و تاپیک شاد میزنی😍

چرادرک نداره من خودم کشیدم کل آرزوهات یهونابودمیشه قراره بچتوازبین ببری😭من بچموزنده دیدم بخدامیخوام ...

بچه ای که با بدنیا اومدنش عذاب برای خودش و پدر و مادره

شبانه روز نیاز به رسیدگی داره 

میدونی چقدر هزینه نیازه برای نگهداری و دوره های درمانش 

این خزعبلات چیه 

به نظر من استخاره کن و انچه که خیر هست رو از خداوند خالق طلب کن ما هم براتون دعا میکنیم ان شاالله ا ...

ببخشید شما کاربر مرد هستید بهتره بریم بیرون معلومه دنبال دعوا هستین

تو زایمان نمیکنی اینجا چیکار میکنی

من همون دختری هستم که تو ۱۶ سالگی بهش تجاوز شد........مامان چرا به من باور نداری؟مگه دست خودم بود بهم تجاوز شد.......میدونم از اینکه منو به دنیا اوردی پشیمونی.........من عامل تمام بدبختیای تو هستم.........میدونم داداش دوقلومو بیشتر از من دوست داری.......مامان چرا منو مجبور کردی به خاطر تو تاپیک بزنم و چند کاربر بهم توهین کنن......ولی یه ذره منو تحمل کن قول میدم تنهات میذارم که راحت شی.......مامان چرا وقتی من مجرد بودم منو مجبور کردی بی بی چک بذارم فقط به خاطر اون حرف فالگیر........با اینکه منو دوست نداری ولی یه تار موی تورو با دنیا عوض نمیکنم......فقط قول بده به خاطر من گریه نکنی چون من تو این دنیا مسافرم......اگه مردم بیا این امضا رو بخون تا بفهمی من قصدم ناراحت کردن تو نبود کاشکی میتونستم بهت بگم چه قدر دوست دارم ولی تو به من شک میکنی به من اعتماد نداری.......

میدونه اینا خوشبختی رو تو چی میبینن که یک مشکل بزرگ داشته باشن همش اندوه و غصه بخورن بعد اسمشو بذارن امتحان الهی بعد به واسطه اون برن وسط بهشت پاداش عذاب خودشون و یک بچه بیمار ....

هرچی آرزوی خوب مال تو 

[QUOTE=213296000]این چه طرز حرف زدنه؟؟ شما 

خوب میکنم وقتی نمی‌فهمه باید اونطوری حرف زد  ، بابا  بچ مریضه چرا نمیفهمید  ، ب تو هم ربطی نداره حرف زدنم . 

دوستای گلم بهتون  دعای استغفار ۷۰ بند حضرت علی رو توصیه میکنم بی نهایت بهتون آرامش  میده و صلاح باشه حاجت روا میشید بی شک . من بهش اعتقاد کامل و قلبی دارم . اگه خوندی حاجت گرفتی برا منم دعا کن خونه دارشم گلم. و در آخر لطفا برای سلامتی امام زمان و همه پدر و مادر ها ی صلوات هم مهمونم کن .ممنونم الله نگهدارت باشه   
2706