2737
2739

تو دیجی ببین

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

سلام من میخواستم برای پسرم یه صندلی گیمینگ بگیرم خیلی گرون بود یه روز به طور اتفاقی فروشگاه دلاوران دیدم اسمش فکر کنم نوین آرا بود از آنجا با یک پنجم قیمت خریدم

تولید خودشون بود با همین کیفیت من که راضیم شمارشو برات میزارم77241366

صندلی گیمینگ برای کسایی که طولانی مدت پشت سیستم میشنن و بازی میکنن تقریبا گرونه اما من خودم از سایت نوین فروش با قیمت مناسب یدونه خوبشو گرفتم خیلی راضیم چون طولانی مدت پشت سیستم میشستم کمرم اذیت میشد ولی الان دیگه اصلا اذیت نمیشم اینجا آدرس سایتشونو برات میزارم.امیدوارم کمک کرده باشم.

https://novinforoush.com/

2740

اولین نکته ای که موقع خرید میز گیمینگ بای در نظر داشته باشید، جنس اون هست. اگه سراغ برندهای معتبر برید متوجه میشید که معمولا دقت زیادی به جنس میز دارند اما در کل باید بدونید که بهترین میز گیمینگ اصولا باید از بدنه فولاد یا آلیاژ آلومینیوم ساخته شده باشه. همچین میزی میتونه سالیان سال براتون عمر کنه؛ در واقع یک بار هزینه می کنید اما مدت طولانی ازش استفاده خواهید کرد. البته میزهای گیمینگ چوبی و یا شیشه ای هم تو بازار وجود دارند اما خودمونیم دیگه؛ همه میدونن که فولاد مقاومت بالایی داره پس چرا باید ریسک کرد؟

قطعا برای گیمرها ظاهر تجهیزاتشون مهمه. هر گیمری دوست داره محیط بازیش جذاب و خفن باشه پس موقع خرید میز گیمینگ حتما باید به ظاهرش توجه کنید. چون جزو تجهیزات بزرگ از نظر ابعاد محسوب میشه و به همین علت تاثیر زیادی در ظاهر محیط داره. معمولا میزهای گیمینگ در اشکال مختلف طراحی و تولید میشن و شما میتونید متناسب با بودجه، فضا و سلیقه خودتون مدلی که دوست دارید رو انتخاب کنید.

از اونجایی که گیمرها زمان زیادی رو صرف نشستن پای میز می کنند، باید در راحت ترین حالت ممکن قرار بگیرند تا هم کمتر خسته بشن، هم آسیبی به بدنشون وارد نشه. درسته که اکثر صندلی گیمینگ ها قابلیت تنظیم ارتفاع نشیمنگاه و زاویه پشتی رو دارند، اما تنظیم ارتفاع میز یه چیز دیگست! پس اگر بودجه کافی برای خرید میز گیمینگ دارید، بنظرم بهتره برید سراغ مدل هایی که قابلیت تنظیم ارتفاع دارند. همچین میزی به شما این امکان رو میده تا کامپیوتر، مانیتور، ماوس و کیبورد رو در هر ارتفاعی که راحت هستید، قرار بدید. این موضوع میتونه از بروز در ناحیه گردن، مچ دست و شانه جلوگیری کنه.