2733
2734
عنوان

میشه باهاتون مشورت کنم؟

66 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها بنظرتون این عاقلانس که من بخاطر رفتن ب شهر نسبتا ابادتر وبزرگتر از جایی ک الان هستیم با یه دختر ک سال دیگع میره پیش دبستان یه خونه بزرگ نوساز و کاملا مرتب ویلایی رو ول کنم برم اون شهر تو یه خونه ک ویلاییه ولی اصلا ب مرتبیه این نیست و تمیز نیست و باید خرجش کنیم تا یکم روبراه بشه ؟با محل کار شوهرم ۴۵دقیقه فاصله میوفته کارشم ۳ روز در هفته ۲۴ ساعتس ، مستاجر هستیم ب هر حال..فقط من اون شهر رو بیشتر دوست دارم اینجا خیلی دلگیره و بی امکاناتر از اونجا لطف میکنید نظر بدید گیر کردم بین دو راهی نمیتونم تصمیم بگیرم چندروزه چون ب لحاظ شهر اونجا بهتره ب لحاظ خونه واااقعا اینجا

اگه خونواده و دوستاتون تو همون شهر کوچیک‌تر هستن نه. یه عصر تابستونی که دلت بگیره لااقل می‌تونی بری خونه کسی یا دوستاتو ببینی. غریبی سخته.

در غیر این صورت خب شهر بزرگ بهتره.

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اگه کار همسرت تو اون شهره برید اگه نه همینجایی که هستید خوبه

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
کارش اونجا نیست ولی راضیه ک بریم مشکل من فقططط خونس ک ایا خونه ب این خوبی رو ول کنم برم تو خونه بد ی ...

اونجا اگه میخواید برید مستاجری نرید مستاجر بودن تو کاخم سلطنتی هم که باشه سخته 

اگه اینجا تونه خودتونه بموند آقا و ارباب خودتونید راحت

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...