2733
2739

لوو چی؟

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

قرص چی هست

برای سلامتی دخترم یه صلوات میفرستی😘                                                                                                  هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!                                                           الــهــم عــجــل لـــولـــیــک الـــفـــــرج                                 مادربزرگ میگفت:"محبت مثل سکه است"اگه تو قُلک دلِ کسی بندازیش دیگه نمیتونی درش بیاری!مگه اینکه دلش رو بشکونی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خسته نباشید، ۵ شهریور آخرین باری بود که پریود شدم یه هفته بعدش که تموم شد نزدیکی بدون مراقبت داشتم شب بعدش لوو خوردم چند روز بعد کمی لکه بینی داشتم قطع شد بازم چند روز بعد لکه بینی و تا به الان پریود نشدم میشه راهنماییم کنید؟

2731
سلام خسته نباشید، ۵ شهریور آخرین باری بود که پریود شدم یه هفته بعدش که تموم شد نزدیکی بدون مراقبت دا ...

اسم قرص لوونورژسترول هست، با توضیحاتی که دادین احتمال بارداری بالاست

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist