2752
2734

واقعا مشکلتون با کاربر از سارا بپرس چیه؟

چرا اینقد حسودید؟

یکی تو تاپیک گفته بود از سارا بپرس اومده تاپیکم تذکر داده فکر کنم اون تاپیکمو حذف کرده

بعد چند نفر با خنده میگفتن یه کاربر معمولیه داره خودشو میکشه استخدامش کنن

چه ربطی داشت؟چقد زور داره بهتون یکی تاپیک مفید میزاره.؟عقده دارید یا مریضید؟

جوری میگید معمولیه انگار نی نی یارا فضایین.

@ازسارابپرس    

دستت دردنکنه گلم من خیلی چیزایی که در مورد سایت نمیدونستم رو از شما و تاپیکاتون یاد گرفتم

حتی تگ کردن ساده هم بلد نبودم!

ممنون گلی.

۲۵ ساله.😐

دقیقا خدا خیرش بده مجانی داره خدمت میکنه منم خیلی چیزا ازش یاد گرفتم♥

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

هرکس هست خدا خیرش بده ‌‌.. کمک می‌کنه 

باری هم از دوش نی نی یارا برمیداره🥺❤️

⁦هیییی_زندگی سابق 😑🌌⁦(⁠✿⁠ ⁠♡⁠‿⁠♡⁠)⁩دوتا کاربریم پرید بخاطر یه آدم بی شخصیت دروغ گو...ایشالا تریلی از روت رد بشه مارمولک ۲ پا.پیدات هم کنم چوب..‌.(رفیقام بهم درخواست دوستی بدین)🥰.فقط یدونه ی از اسم کاربریم کم شد.پروف جدیده قاتی نکنین😁.زیاد کره کره میکنم از بچگی قراره کلیه هامو بفروشم برم کره با دوستام 😂(به دلیل علاقه شخصی مثل تویی که مثلا دوست داری بری آمریکاو ترکیه و..(برا اونایی که چرت میگن)شما هم خواستین بگین اسمتونو بنویسم با هم بریم تا الان ۹۱نفر تو سایت گفتن 😂😁 فیلم و سریال کره ای تو اون یکی شعبه دوم می‌باشد (هیییی_زندگی_۲)که نی نی یار تعلیقش کرد🤣💔ناشناس https://abzarek.ir/service-p/msg/1506385 حالت خوب نیست بهم بگو من شنونده و دراک خوبیم بهت کمک میکنم دوستی نداری و تنهایی بازم من هستم 🙂❤️رفیق پایه برا تگ کردن تو تاپیای باحال و خفن به جون تو😎😂 درخواست دوستی ارمیا رو بدون سوال قبول میکنم😌🥺💜خیلی سریع با همه صمیمی میشم تو فقط سلام کن 😂🥹عاشققق مو فرفریااااا🥺🥰❤️عاشق دعوام ...میبینم که مدرکو از دل زمین پیدا کردین تونستین تعلیقم کنین 🥹💔 همون دختریم که با این سن هنوز از دیوار صاف می‌ره بالا😂✌️ #ولی صدای حامیم🍃تایپ شخصیتیم هم ENTP(⁠。⁠♡⁠‿⁠♡⁠。⁠)دیگه رسیدی به آخر امضام به اندازه کافی توضیح دادم برات بیا موز بردار برو.😂🍌🤍 تو شناسنامم  هم همچین اطلاعات ارزشمندی نیست 😂
2731

اتفاقا  ایشون باید نی نی یار شه بنظرم هم فعاله هم بفکر کاربرهاست تا تگ میکنی یا کمک بخوای میاد 

ولی بقیه انگار نه انگار هزار بار باید تگ کنیم تا بیان 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
اتفاقا  ایشون باید نی نی یار شه بنظرم هم فعاله هم بفکر کاربرهاست تا تگ میکنی یا کمک بخوای میاد& ...

دقیقا نظر منم همینه.

نمیدونم چرا بعضیا اینقد حسودن..چیز مفیدی دارن جز جنجال درست کردن تو تاپیک ها و حرف الکی زدن.

۲۵ ساله.😐
دقیقا نظر منم همینه. نمیدونم چرا بعضیا اینقد حسودن..چیز مفیدی دارن جز جنجال درست کردن تو تاپیک ها و ...

دقیقا بنظر منم باید نی نی یار شه چون مسولیت پذیره 

هزار بار انواع تاپیک زده شده هزار نفر بی احترامی میکنن هرچی نی نی یار ها تگ می‌کنیم نمیان ! یا در کمال تعجب طرف تعلیق نمیشه 

ولی کاربر از سارا بپرس همیشه دردسترسه   نی نی یار شب هم خوبن بفکر هستن و فعال ولی بقیه نه !

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 

ممنونم.

همه تون لطف دارین به من.

🦋🦋🦋

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
بانو سارا میشه بگی از نی نی یار پرسیدی اون سوالمو یا نه؟

سلام

کاربری تون آشناست.

اما سوالتون رو یادم نمیاد.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
اها گفتم اگه اینروزا تعلیق شیم پیامک میره واسه صاحب شماره؟

از نی نی یار پرسیدم.

جواب دادن به شما میگم.

اها گفتم اگه اینروزا تعلیق شیم پیامک میره واسه صاحب شماره؟

جواب نی نی یار پنج:

"سلام نمیدونم باید یک کاربر که تاریخ عضویتش نزدیکه امتحان کنه به بقیه بگه"

2706