2733
2734
عنوان

چرا بعضیا اینقد به کاربر از سارا بپرس حسودیشون میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 36 پست

تاپیکت قفل بودنتونستم بپرسم ازت جریان چیه؟

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۲۰آبان۱۴۰۲فهمیدم تودل مامامانی هستی😍خداجون تودلیموبرام حفظ کن چون معجزه ی منه خدایاشکرت که ناامیدم نکردی🧡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@niniyar_3   سلام خوبین کاربریم تعلیق شد میخوام پروفایل،امضا،تخصیلات رو پاک کنم نمیشه میشه شم ...

سلام کاربریتون چیه

برای حذف تاپیک ۱ مورد  لینک خصوصی رو به پی وی (پیام خصوصی) niniyar_1 ارسال کنید
2731
ماه_نیمه_شب

چک کنید

برای حذف تاپیک ۱ مورد  لینک خصوصی رو به پی وی (پیام خصوصی) niniyar_1 ارسال کنید

یعنی فکر کن مثلا من به مدیر ارشد دپارتمان بین المللیمون که مسلط به ۴ تا زبانه و سیاستش رو چرچیل نداره و حقوقش ماهی ۳۵۰ میلیونه رو ول کنم بیام تو نی نی سایت به کاربر از سارا بپرس حسودی کنم 

یه تاپیکا میزنید تو پیشونی ادم شاخ درمیاد 🫠🫠🫠🫠

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)

کلا تو این ساین کسی چیز یادت بده با حیادت مواجه میشه

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
ممنونم. همه تون لطف دارین به من. 🦋🦋🦋

اتفاقا من خیلی دوستتون دارم خیلی چیزا از سایت بلد نبودم بدون هیچ منتی برام کامنت گذاشتین بدون اینکه صداتون بزنم چون تا قبلش نمیشناختمون خدا حفظتون کنه عزیزم

اصفهانی نیستم ولی اصفهان زندگی میکنم. دور از خانواده ام 

بله واقعا فعال وهمیشه کمو میکنن به همه ی کاربرها دیدم این رو

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

به جزو سارا جون کسی اینجا پاسخ گو نیست که    خدا خیرش بده

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بخاطر تمام نعمت های که بهم عطا کردی شکرت❤️🤲🏻   خدایا شکرت قوربون نعمتت برم الهی تاریخ ۱۴۰۳/۲/۱۴ بی بی چکم مثبت شد خدایا خودت مراقبت هدیه قشنگمون باش 
2706