2737
2739
عنوان

باردارم ،ترو خدا بیاین🥺

263 بازدید | 34 پست

الان هفت هفته و چندروزمه، امروز چندتا عطسه کردم ک دیدم همرا با ترشح اندازه کلمه مورچه حالا یکم بیشتر😐 لخته خون دیدم🥺 چیکار کنم خیلی میترسم برم دکتر حتما؟

خدایا به بزرگیت قسمت میدم همه منتظرا رو دامنشون رو سبز کن💚

اره برو عزیزم بهت شیاف میده 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

اره برو

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله حتما برو دکتر تو بارداری هیچی رو سرسری نگیر لطفا

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2731

استراحت کن 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2738

موقع عطسه و سرفه زیر شگمت بگیر مخصوصا اگه جفتت پایینه

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
موقع عطسه و سرفه زیر شگمت بگیر مخصوصا اگه جفتت پایینه

دکتر نگفت جقت پایینه خیلی میترسم😭 نوبت برا شنبه دارم برا صدای قلبش، یعنی برم امروز یا فردا برم؟

خدایا به بزرگیت قسمت میدم همه منتظرا رو دامنشون رو سبز کن💚
2706