2726
عنوان

باردارم ،ترو خدا بیاین🥺

263 بازدید | 34 پست

الان هفت هفته و چندروزمه، امروز چندتا عطسه کردم ک دیدم همرا با ترشح اندازه کلمه مورچه حالا یکم بیشتر😐 لخته خون دیدم🥺 چیکار کنم خیلی میترسم برم دکتر حتما؟

خدایا به بزرگیت قسمت میدم همه منتظرا رو دامنشون رو سبز کن💚

اره برو عزیزم بهت شیاف میده 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

اره برو

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله حتما برو دکتر تو بارداری هیچی رو سرسری نگیر لطفا

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2728

استراحت کن 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

موقع عطسه و سرفه زیر شگمت بگیر مخصوصا اگه جفتت پایینه

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
موقع عطسه و سرفه زیر شگمت بگیر مخصوصا اگه جفتت پایینه

دکتر نگفت جقت پایینه خیلی میترسم😭 نوبت برا شنبه دارم برا صدای قلبش، یعنی برم امروز یا فردا برم؟

خدایا به بزرگیت قسمت میدم همه منتظرا رو دامنشون رو سبز کن💚
2706