2737
2739
عنوان

باردارم ،ترو خدا بیاین🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 34 پست
همراه با ترشح یکم خون دیدم

اگه خون قهوه ایه نترس لکه بینی در بارداری رایجه ولی اگه خون قرمز یا لخته خون دیدی برو دکتر و استراحت کن اصلا هم نترس و به خودت استرس نده این چیزا واسه اکثر خانومای باردار پیش میاد

1 تیر ماه 1400 دقیقا روز تولد امام رضا بیبی چکم مثبت شد میترسیدم بیبی چک بزنم میترسیدم منفی بشه دیگه از حرفا و زخم زبونای شوهرم خسته شده بودم یه بار تو دعوا شوهرم بهم گفت امیدوارم نازا باشی تا من یه دلیل محکم واسه طلاق دادنت داشته باشم خیلی دلم شکست خدا جواب دل شکستمو داد...روز ولادت اقام یه حمد و سوره خوندم یکم با اقا درد و دل کردم گفتم اقا جون امروز تولدته این حمد و سوره کادوی من به شما،توام امروز بمن یه عیدی بده بیبی چکم مثبت شه و شد من نی نیمو از اقا کادو گرفتم😍😍                                                مامان مهربونم بیشتر از ده ساله که از پیشم رفتی خیلی دلتنگتم داغونم کردی🖤🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه خون قهوه ایه نترس لکه بینی در بارداری رایجه ولی اگه خون قرمز یا لخته خون دیدی برو دکتر و استراحت ...

بخدا خیلی میترسم،برام دعا کنید

خدایا به بزرگیت قسمت میدم همه منتظرا رو دامنشون رو سبز کن💚
نمیدونم انگار سیاه بود

عی منم ی هفته پیش ب مدت یک هفته دیدم😁مامان خانومم گف عفونته ولی شوهرم میترسید گف بریم دکتر رفیم دیدیم بعله تجربه مادرجانم درست بوده عفونت بوده و دکتر قرص واژینال داد خوب شدم شکرخدا

خوشبختی یعنی داشتن همسر سید و دختر سادات😍💚💚
2740
بخدا خیلی میترسم،برام دعا کنید

هکین استرست بیشتر باعث دردسره اصلا نترس 

بسپرش به خدا و سوره ی حجرات رو زیاد بخون برای جلوگیری از سقط جنین خیلی موثره

1 تیر ماه 1400 دقیقا روز تولد امام رضا بیبی چکم مثبت شد میترسیدم بیبی چک بزنم میترسیدم منفی بشه دیگه از حرفا و زخم زبونای شوهرم خسته شده بودم یه بار تو دعوا شوهرم بهم گفت امیدوارم نازا باشی تا من یه دلیل محکم واسه طلاق دادنت داشته باشم خیلی دلم شکست خدا جواب دل شکستمو داد...روز ولادت اقام یه حمد و سوره خوندم یکم با اقا درد و دل کردم گفتم اقا جون امروز تولدته این حمد و سوره کادوی من به شما،توام امروز بمن یه عیدی بده بیبی چکم مثبت شه و شد من نی نیمو از اقا کادو گرفتم😍😍                                                مامان مهربونم بیشتر از ده ساله که از پیشم رفتی خیلی دلتنگتم داغونم کردی🖤🖤
هکین استرست بیشتر باعث دردسره اصلا نترس  بسپرش به خدا و سوره ی حجرات رو زیاد بخون برای جلوگیری ...

میخونم لطفا شماهم برام دعا کن

اگ هشت هستی بله عزیزم😍😍😍دوقولوبارداری؟

نه گلم دوقلو نیستن، هف هفته و چهارروزمه، دکتر وقتی شیش هفته بودم گفت قلبش میزنه اما ضعیف، الان نمیدونم امروز برم تشکیل شده یانه وای میترسممم،دعام کنید ترو خداااا😭

نه گلم دوقلو نیستن، هف هفته و چهارروزمه، دکتر وقتی شیش هفته بودم گفت قلبش میزنه اما ضعیف، الان نمیدو ...

تشکیل شدع واع شیش هفته چرا فرستادت سونو🤔 هشت شدی برو الکی زود نرو

دیروز رابطه داشتم ،ممکنه بخاطر اون باشه

ببین من سابقه سقط داشتم طبق تجربم میکم اصلا رابطه نداشته باش ب ریسکش نمی ارزه الان ما نداریم😁 مث دوران عقد داشته باشید

2706