2733
2734
عنوان

مشاوره میدم (روانشناسی)

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 87 پست
سلام من یه مدت ک دچار توهم شدم همش حس میکنم به سایه رد میشه گاهی سیاه گاهی سفید همش حس میکنم یکی پشت ...

وایییی منم دقیقا همینطورم به مامانمم ک میگم میگه چشمات ضعیف شده ولی باور کن من همیشه یه سایه سیاه میبینم فک میکردم به خاطر خونمون باشه شاید چیزی داره ولی الان که خونمون رو عوض کردیم بازم میبینم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با شوهر معتاد ب شیشه چ برخوردی داشته باشم ک کمتر عذاب بکشم؟ شرایط طلاق ندارم وگرنه خودم آرزوم بود ا ...

شیشه ترک نداره عزیزم هییییییچ رفتاری هم درستش نمیکنه چون اصلا دست خودش نیست ممکنه یه آدم عادی بتونه عوض بشه ولی اینا نمیشن 

👈🤷👉
وایییی منم دقیقا همینطورم به مامانمم ک میگم میگه چشمات ضعیف شده ولی باور کن من همیشه یه سایه سیاه می ...

ولا نمیدونم چیه هرچی هست یه جنی روحی چیزیه ک حالمو بد کرده 

ایلیا نفس مآنی عشق بایی  
2742
شما فکر کنم قلب خیلی پاکی داری و خوبی بیش از حد می‌کنی و انتظار داری همون قدر خوبی بهت برگرده که ب د ...

الانا خیلی رعایت میکنم

دیگ رفتو امد زیاد ندارم باهاشون

ازهر ده بار یبار میرم

فقط همش خودخوریه گذشته رومیکنم

افسوس میخورم چرا باهام بدن اگ خوب بودن عالی میشد زندگیم میتونستیم باهم رفیق باشیم امانشد😞

سلام

چطوری خودمو بیخیال پدر مادرم بگیرم؟ ازشون دورم و خیلی حیلی بابت اینکه خیلی زحمت میکشن واسشون غصه میخورم . دستشون به دهنشون میرسه اما باز هم خیلی کار میکندد و تفریح و استراحت کافی ندارن. طرز فکر و زندگی شونم تغییر نمیدن که الان تو پیری نبابد اینقدر کار کنن واسشون غصه مبخورم خیلی

شیشه ترک نداره عزیزم هییییییچ رفتاری هم درستش نمیکنه چون اصلا دست خودش نیست ممکنه یه آدم عادی بتونه ...

میدونم

منظورم اینه من در کنار همچین موجودی چ جوری رفتار کنم ک خودم کمتر آسیب روحی ببینم؟

2740

سلام

چطوری خجالتی بودنو بذارم کنار و بدون استرس صحبت کنم؟

میخوام یه رستوران بزنم بعد تو غذا ها مرگ موش بریزم هرچی فود تستر تو اینستاگرام هست دعوت کنم برا افتتاحیه                          

منو رلم بیشتر از یه ساله با همیم خیلی دوست داشت منو منم خیلی دوسش دارم ولی اون دیگه بهم توجه نمیکنه خیلی سرده خسته شدم کلافم افسردگی گرفتم خیلی تلاش کردم همه چی رو درست کنم آخرش گفت نمیتونم باهات ادامه بدم ب خاطر یه سری مشکلات التماس کردم بمونه ولی خیلی غریبه شده باهام چیکار کنم؟من نمیخوام از دستش بدم بدون اون نمیتونم دلم میخواد بازم همه چی درست شه بهش برسم چیکار کنم ک دلشو بدست بیارم من هیچ اشتباهی نکردم ک ازم زده شه من جز دوست داشتنش هیییچ کاری نکردم حس میکنم با وجود من اذیت میشه ولی نمیتونم ازش دل بکنم چه کنم؟ 

میدونم منظورم اینه من در کنار همچین موجودی چ جوری رفتار کنم ک خودم کمتر آسیب روحی ببینم؟

دور باش ازش خیلی دور من توی کمپ ترک اعتیاد یه مدتی کار میکردم هیچی درستشون نمیکنه مگر مرگ

👈🤷👉
ولا نمیدونم چیه هرچی هست یه جنی روحی چیزیه ک حالمو بد کرده 

منم خیلی اذیت میشم اصلا خواب راحتی ندارم هی ترس دارم واسه همین هی وسط خوابم بیدار میشم اطرافمو چک میکنم میخوابم خیلی اذیت میشم اعصابم بهم ریخته 

میدونم منظورم اینه من در کنار همچین موجودی چ جوری رفتار کنم ک خودم کمتر آسیب روحی ببینم؟

خودتو سرگرم کن برو کلاسی چیزی برو خونه مامانت اینا کل روز سرگرم باش نبینیش شب به شب برگرد بخواب فقط

👈🤷👉
با وابستگی بچه یکساله به مادر چه کنیم ؟؟ چیکارکنیم کم بشه 

سعی کن با عروسکاش بیشتر دوستش کنی و قصه های عروسکی براش بگی و دور وبرشا پر عروسک کنی من دارم روی این موضوع برای بچه ها تحقیق میکنم البته من هر چند وقت یکبار درباره یک مبحث تحقیق میکنم و مینویسم .از گوگل قصه بخون یاد بگیر و با زبان عروسکها بهش یاد بده  بچه ها همه ی بچه ها عاشق دنیای عروسکها هستن و عروسک براشون جذابه 

انتظار تغییر نداشته باش تاخودت اونا ایجادش نکرده باشی...انسانها چه موجودات فراموشکارناسپاسی هستن....
دور باش ازش خیلی دور من توی کمپ ترک اعتیاد یه مدتی کار میکردم هیچی درستشون نمیکنه مگر مرگ

دیگه دارم نابود میشم از دستش

دقیقا ی مرده متحرک شدم ک از شدت استرس و تپش قلب و دردای روحی و جسمی دارم روزی هزار بار میمیرم

😔

2706