2733
2739
عنوان

مشاوره میدم (روانشناسی)

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 87 پست
منم خیلی اذیت میشم اصلا خواب راحتی ندارم هی ترس دارم واسه همین هی وسط خوابم بیدار میشم اطرافمو چک می ...

دقیقااا ب چپ میخوابم میترسم پشت سرم باشه برمی‌گردم ب راست میخابم دوباره برعکس🤕🥴

ایلیا نفس مآنی عشق بایی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سعی کن با عروسکاش بیشتر دوستش کنی و قصه های عروسکی براش بگی و دور وبرشا پر عروسک کنی من دارم روی این ...

نه پاسخش اینه ، چون بچه تا ۱۸ ماهگی وابستگیه سالم به مادر داره و‌اصلا درستش اینه وابسته باشه 

درخواست دوستی قبول نمیکنم
خودتو سرگرم کن برو کلاسی چیزی برو خونه مامانت اینا کل روز سرگرم باش نبینیش شب به شب برگرد بخواب فقط

درد همون شب و خوابیدنه

میدونی ک خواب ندارن اینا

تازه نصفه شب میشه میخواد مثلا فلان چیزو تعمیر کنه

بعضی وقتا حس میکنم شیطان روبه رومه

مثلا میگم امشب لطفا بزار بخوابم دقیقا همون شب تمام تلاشش رو میکنه من خوابم بهم بریزه

کارم شده گریه

باور میکنی چند روز پیش رفتم توی حموم نشستم از بس سر و صدا میکرد

2728
سلام چطوری خجالتی بودنو بذارم کنار و بدون استرس صحبت کنم؟

پبام ها خیلیییی زیاده واقعا نمی‌رسم . اگه کار کسی خیلی مهم هست دایرکت بده . شما اعتماد ب نفس نداری اولا ,‌‌‌‌‌‌‌‌چند سالته ؟

باید رو اعتمادت ب نفست کار کنی که راهکار داره . اعتماد ب نفس نداری تو جمع فکر می‌کنی اگه این حرف رو اشتباه بزنم چی ؟ سرزنش می‌کنی خودت رو . و استرس هم ب همین دلیل هست . اول باید بپذیری همه اشتباه میکنن و موردی نداری شما ۵۰۰ تا حرف  تو جمع بزن ۱۰ تاش غلط باشه موردی ندارع .این دلایل کم حرفی و خجالتی می‌تونه باشه . روی زبان بدنت کار کن. فن بیان رو قوی کن.  ی کاغذ بردار حس های منفی که داری بنویس  بعد پاره کن . دوست داری چ شخصیتی باشی بنویس راه حل بده چجوری میتونی اینجوری باشی .احوال پرسی رو خوب یاد بگیر . دو بار تو جمع سر حرف رو باز کن عادت میکنی . از قضاوت بقیه نترس اشتباه حرف زدی فدای سرت و...

سلام چطوری خودمو بیخیال پدر مادرم بگیرم؟ ازشون دورم و خیلی حیلی بابت اینکه خیلی زحمت میکشن واسشون غ ...

پدر مادرت شما رو ب دنیا آوردن درسته ولی شما آیا مسعول این هستی که چجوری زندگی کردن تا ب این نقطه رسیدن که حالا بشینی غصه بخوری مشکل حل میشه ؟ خیر 

دلسوزی کار درستی نیست بگرد دنبال راه حل ببینی چجوری میتونی کمکشون کنی . تا وقتی خودت حالت بده ب هر دلیلی نمیتونی ب کسی کمک کنی . دنبال راه حل باش در حد توانم کمک کن . قرار نیست بیخیال کنی خودت رو چون پدر مادرت هستن . فقط منطقی ب موضوع نگاه کن . اگه واقعا نمیتونی کمک کنی . قبول کن هر کی زندگی خودش رو داره و آرامش خودت باید در اولویت باشه بعد ب یکی کمک کنی . دنبال راه حل باش همیشه ی راهی هست . شاید اینقدر ک تو ناراحتی خود پدر مادرت نیستن. حس های بدتو ی کاغذ بردار بنویس پاره کن آروم شی . ولی بیخیال مطلق که نمیشه خانوادت هستن.الزایمر ک نمیتونی بگیری قبول کن و منطقی برخورد کن در حد توانت کمک کن سر بزن و.. تلفن و..

2740
پبام ها خیلیییی زیاده واقعا نمی‌رسم . اگه کار کسی خیلی مهم هست دایرکت بده . شما اعتماد ب نفس نداری ا ...

اول دبیرستانم😅

خیلی ممنون❤

میخوام یه رستوران بزنم بعد تو غذا ها مرگ موش بریزم هرچی فود تستر تو اینستاگرام هست دعوت کنم برا افتتاحیه                          
سوالتو دایرکت بگو .اگه خیلی مهمه . اینقدر پیاما زیاده .. بگو دایرکت با حوصله جواب بدم . 

درخواست قبول کن عزیزم

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
پدر مادرت شما رو ب دنیا آوردن درسته ولی شما آیا مسعول این هستی که چجوری زندگی کردن تا ب این نقطه رسی ...

اینم بگم پدر مادرت برات زحمت کشیدن شاید از خودشون مایه گزاشتن تا ب جایی برسی ولی خودت رو مقصر ندون ‌. در حد توانت کمک کنی تلاشت رو بکن پیش خودت شرمنده نباشی . 

منو بگو دندونام داره میریزه حال ندارم برم دندونمزشکی 😂

خودمم همینم‌یکی از دندونام لقه چندتاشون هم درد میکنن.از ترسش نمیرم

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم