2737
2739
عنوان

دلم برای مامانم میسوزه+اسکرین پیاماش

| مشاهده متن کامل بحث + 77608 بازدید | 653 پست
گلم اینم عکس چشمام دکتر گفت از شدت عفونت اینجوری میشی

چه چشم ابرو قشنگی داری 

تایپیکات خوندم چقدر ناراحت شدم چقدر سختی کشیدی 😔

عزیزم عنبر نسارا دود کن ، دکتر طب سنتی برو انشاالله خوب میشی 

شوهرتم اگه اخلاقش خوب نیست و بی احترامی میکنه هنوز که تو عقدی به فکر خودت باش عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مو فرفری هرچی سریع تر برو شهرتون دکتر خوب خدایی نکرده کلیع هات اسیب نبینه 

بعد به فکر شوهر دیوست باش که میخوای طلاق بگیری یا نه 

اولین کاری که میکنی اینه بری دکتر متخصص خوب پولشو از زیر سنگ هم شده جور کن حتی حلقتو بفروش

ولی دکترو برو

2728
بچه شما هم عفونت ادارای داره؟ منم دخترم داره فقط،یک آنتی بیوتیک ساده داد.‌گفت ۵ روز بخوره فقط. نگران ...

راستش آزمایش عفونت ادراری سالم بوده، اما بخاطر بالا بودن گلبول سفید دکتر میگفت همون عفونت سفیکسیم ۱۰۰ داده روزی یک قاشق، حالا به نظرم یک آزمایش خون ازش بگیری بد نیست دکتر من با آزمایش خون تشخیص داد بقیه چیزا همش خدا رو شکر خوب بود

امید داشته باش خدا هیچ وقت نبدشو رها نمی کنه .به مادرت امید بده فکر های بد رو از خودت دور کن اینا همش امتحانه پس بسپارش به خودش میدونم من جای تو نیستم حتما خیلی برات سخته ولی توکل کن به خدا 

2740
الهی فداتشم خودکشی کنی خانوادت بیشتر داغون میشن  اخه کی دلش میاد بچش خودکشی کنه😭😭این کارو نک ...

خدانکن گلم نه نمیکنم الان خوبم نگران نباشید پدرم خاله ام مامانم زنگ زدن برام شهر دیگه دکتر گرفتن نگران نباش فدات شم 😍

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎
نميتونم دقيق بگم.. ولي براي من كه  از نزديكرينام پيوند كليه كردن و يك عمر توي اين مسير بودم حر ...

سلام خاتون بانو 

من ۲۰ سالمه کلیه هام دفع پروتئین داره از قبل عید تاالان منتها هنوز ک هنوز دکتر نرفتم حتی ازمایش ۲۴ ساعته هم دادم 

(به خاطر این نرفتم دکتر ک درگیر استخون دردم بودم داشتم اونو درمان میکردم)

الان این بیماری بنظرتون خیلی جدی و بده؟خوب میشه ادم اصلا؟علت اصلیش چیه که ادم کلیه هاش پروتئین دفع میکنه 

گلم اینم عکس چشمام دکتر گفت از شدت عفونت اینجوری میشی

واااااااااااااااااااااای زیر چشمات اصن طبیعی نیست عفونت میزنه به خونت بیچااااره میشی خیلی سریع باید درمان کنی   

2706