2733
2734
عنوان

سر آشپزها بیایین لطفا (فسنجون)

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 42 پست

گردو رو خیلی چرخ کن یه پیاز بزرگ رنده ریز بزن بریز تو قابلمه با گردو و کمی زردچوبه و یه کوچولو نمک خیلی کم تفت بده آب بریز قشنگ هم بزن تا قاطی بشه پیشش بمون تا جوش بیاد چو تا جوش امدن سر میره باید مراقب باشی بعد دو ساعت مرغ های ریز شده رو بهش اضافه کن بعد از جا افتادن نسبت به مقدار خورشت رب انار و تو کاسه هم بزن با کمی اب و شکر که بستگی به ذائقت داره که ترش راشه یا شیرین اضافه کن به خورشت تا قشنگ با هم مخلوط بشه زیرشو کم کن تا روغن بندازه

ای حال نا معلوم آروم باش آروم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی من و خانوادم شیرین دوس داریم، شیرین یا ترش، و ملس، ذائقه ای هست

درسته  سلیقه ای هست ولی بعضی جاها به حدی شکر میزنن که بجز مزه ی شیرینی چیزی به چشم نمیاد من خودم نه خیلی ترش دوسدارم و نه خیلی شیرین ملس باشه و معمولا اطرافیانم هرکسی خورده خوششون اومده یجورایی ملس با بیشتر سلیقه ها سازگاره بخاطر همین گفتم 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2728
ممنون🌹

فدات 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

بعد ي دو يك ساعت و نيم كه پخت رب انار رو ميريزم و اب نارنج خدود ي استكان نيم ساعت بپزه و بعد شمر رو اضافه ميكنم و زعفران و ميزارم خوب جا بيوفته و اتو اين فاصله گوشت قلقلي سرخ ميكنم و نيم ساعت اخر ميريزم توش و ميزارم تا حا بيوفته خالا شما مرغ رو كه پختي حتما قشنگ سرخ كن و نيم ساعت اخر بنداز توش 

چ جالب امتحان میکنم حتما

حتما امتحان کن هم زود حاضر میشه هم خوشمزه هست 

2740

فسنجون بايد ملس باشه مادر شوهر من شمالي عالي ميشه فسنحوناش كه البته اونا بدون گوشت درست ميكنن و به عنوان سس مرغ و اردك ميزارن ولي من گوشت قلقلي كه توش ميريزم از مال اونا هم خوشمزه تر ميشه