2733
2734
عنوان

رفتم از کتابفروشی کتابامو بگیرم قیمتو ک شنیدم جیم زدم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 41 پست
خواهر من چرا کتاباتو حداقل نذاشتی تو دیواری جایی بفروشی 

پولشو نداده میتونم بگم پس میگیرم؟

همش تو سرم زنگ میزنه پول پدرتو ب باد دادی تویی ک حتی ارزش ی قرونم نداری 

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
نمیدونم کتابخونه داره یا نه گفتم پی دی اف میگردم پیدا کنم  هرطور شده رونویسی میکنم بخونم

به احتمال زیاد دارن، یه پرس و جو بکن.

اگه پی‌دی‌افش رو هم پیدا کنی که چه بهتر، با همون پی‌دی‌اف می‌تونی بخونی، اونقدرا سخت نیست.

اینکه بخوای برای هر ترم کتاب بخوری هزینش خیلی بالاست، اکثر کتابا هم بعدا زیاد به دردت نمی‌خوره. تا جایی که میشه از کتابخونه کتاب بگیر یا پی‌دی‌اف پیدا کن. حتی اگه خیلی به کتاب احتیاج داشتی می‌تونی دست‌دوم بگیری، کم‌هزینه‌تره.

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان میگم کاش کتابامو برمیداشتم 

برو پس بگیر کتاباتو ، بعد خودت تو گروهای درسی و فروش کتاب بزارشون برا فروش

همونارو میفروشه به یه بدبخت دیگه خداتومن

هر چیز که در جستن آنی، آنی...
به احتمال زیاد دارن، یه پرس و جو بکن. اگه پی‌دی‌افش رو هم پیدا کنی که چه بهتر، با همون پی‌دی‌اف می‌ ...

کتابخونه های شهر منظورته دیگ اره؟

حتما میرم میپرسم

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
2731
برو پس بگیر کتاباتو ، بعد خودت تو گروهای درسی و فروش کتاب بزارشون برا فروش همونارو میفروشه به یه بد ...

باشه  

عزیزم خودتو سرزنش نکن یه قسمت از کفه ی موفقیت هوش و استعداد و کفه ی دیگه ممارست برای پیشرفت 

هرکسی یه زمانی ب خودش میاد دیر نیس بخون دوباره

باور کن روزی میرسه از این حرفا بدتر ب خودت میگی

دنیای سگها= محبت    دنیای انسانها= منفعت
عزیزم خودتو سرزنش نکن یه قسمت از کفه ی موفقیت هوش و استعداد و کفه ی دیگه ممارست برای پیشرفت  ه ...

من اصلا مناسب کنکور دادن نیستم

برای این هم خودمو سرزنش میکنم

2738