2752
2734
عنوان

انتقال جنین

48 بازدید | 8 پست

سلام دوستان من یه هفته هست برای دومین بار انتقال دادم همه چیم خوب بوده ولی واقعا این استراحت کردن ونکردن برام معضل شده خیلی کار نمیکنم ولی تو این یه هفته واقعا نتونستم همش دراز کش باشم میشینم دراز میکشم میچرخم تو خونه گاهی ظرف میشورم خونه رو جمع و جور میکنم امروز بعد از یه هفته حموم رفتم ولی هر کاری میکنم میترسم که نکنه دارم اشتباه میکنم چرا همش تو رختخواب نبودم نمیدونم رفتارم درست بوده یا نع

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یکی میگه فقط باید برای دستشویی رفتن از جات بلند شی یکی میگه نه اینجوری بدتره

منم دیروز انتقال انجام دادم آخه نمیشه همش درازکش بود منم کسی ندارم کمکم کنه همسرم هم از دیشب سرما شدید خورده از شانس من

هیچ ثروتی بالاتر از آرامش خیال نیست
منم دیروز انتقال انجام دادم آخه نمیشه همش درازکش بود منم کسی ندارم کمکم کنه همسرم هم از دیشب سرما شد ...

واقعا همینطوره وقتی آدم هیچیش نیست ناخودگاه نمیتونه همش دراز بکشه والا من هرچیم تو اینترنت میگردم همه میگن زندگی عادیتونو داشته باشید اینجوری حداقل آدم بیکار نمیمونه استرس بگیره همش به مثبت و منفی شدن فکر کنه من وقتی بیکار میمونم همش خوخوری میکنم ضربان قلبم بالا میره و استرس تمام وجودمو میگیره که اگه منفی شم چی

واقعا همینطوره وقتی آدم هیچیش نیست ناخودگاه نمیتونه همش دراز بکشه والا من هرچیم تو اینترنت میگردم هم ...

اره عزیزم به زندگی عادی ادامه بده من امروز روز ششم انتقالم هست الان میخوام برم بانک والا نمیشه همش خوابید خیلیا زندگی عادی داشتن و مثبت شدن. ب ای کسانی که سابقه سقط مکرر داشتن استراحت مطلق تجویز میشه فقط

اره عزیزم به زندگی عادی ادامه بده من امروز روز ششم انتقالم هست الان میخوام برم بانک والا نمیشه همش خ ...

بله واقعا نمیشه پناه برخدا من که خیلی استرس دارم دوبار قبل بی بی چک زدم با تاخیر نیم ساعتی هاله انداخت ولی امروز که روز دوازدهم میشه هیچی یعنی ممکنه روز ۱۴ ام مثبت باشه😔

بله واقعا نمیشه پناه برخدا من که خیلی استرس دارم دوبار قبل بی بی چک زدم با تاخیر نیم ساعتی هاله اندا ...

انشاالله که مثبته اصلا نباید بی بی میزدی خودت رو بسپار به خدا عزیزم انشالله هرچی خیره واست پیش بیاد