2733
2734
عنوان

رفتم از کتابفروشی کتابامو بگیرم قیمتو ک شنیدم جیم زدم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 41 پست
خیلی نابودن کتابفروشیا  من کتابای یه ترممو گرفتم ۴۰۰ بردم بفروشم گفت ۷۰ بر میدارم ازت همونجا ...

سخت نیس از رو گوشی؟

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از کتابخونه نمی‌تونی بگیری؟ یا اینکه چند نفر بشین، باهم کتاب رو بگیرین و بعد اسکن کنید؟

نمیدونم کتابخونه داره یا نه

گفتم پی دی اف میگردم پیدا کنم  هرطور شده رونویسی میکنم بخونم

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
2731
لااقل پول کتابا ک دادیو میگرفتی

انقدر ناراحت شدم فقط گفتم برم بیرون از اونجا فقط میگفتم ب بابام بیا بریم 

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
سخت نیس از رو گوشی؟

ترم پیش روانشناسی شناختی رو از رو پی دی اف خوندم 

۱۴فصل بود

نکته برداری کردم

واقعا سخت بود انقدر ک نوشتم نوشتم نوشتم

خیلی نابودن کتابفروشیا  من کتابای یه ترممو گرفتم ۴۰۰ بردم بفروشم گفت ۷۰ بر میدارم ازت همونجا ...

الان میگم کاش کتابامو برمیداشتم 

همینه دیگه  حالا اگه یکیم به درس خوندن علاقه نداشته باشه و همینجوری بخواد بره دانشگاه که دیگه ...

این دقیقا منم

ترم پیش روانشناسی شناختی رو از رو پی دی اف خوندم  ۱۴فصل بود نکته برداری کردم واقعا سخت بود ا ...

منم یه کتاب بود صدو خورده ای قیمتش بود زورم نرسید از تو گوشی خوندمش چشام درومد تا نکته برداریش کردم

خودت باش،قرار نیست همه ازت خوششون بیاد.👍💙لینک حذف تاپیک ها
آره...اون روز ۸۰۰ دادم ۶ تا کتاب خریدم. حالا نصفشونم مونده.باید ۸۸۰ تومن دیگه هم بدم.

چی میخونی شما؟

2706