2733
2739
عنوان

باورم نمیشه🤦‍♀️

257 بازدید | 23 پست

من قبلا با یکی نامزد بودم 

قبل عقد جداشدیم انقدر لجن بود

هیجی نداشت واسه دوس داشتن 

دهنش همیشه بوی گوه میداد سیکل بود سیکل ک چه عرض کنم سوادش کمتر از دوم ابتدایی بود

فقط خوندن نوشتن بلد بود

نمیدونست زوج و فرد چی هست نمیدونست 2 ضربدر 2چند میشه 

شغلشم تو قنادی کار میکرد کیک عروسی میزد

خسیس هم بود 

خونشونم خیلی جای بدی بود

من خودم لیسانس معماریم

فردای جداییمون خبرش رسید با یکی دوست شده

این دختره قبلانم تو زندگیش بود اسمش مهتاب بود

یادمه میگفت مهتاب هرزه بود و.. 

حالا یکسال میگذره و باهمن اتفاقی پیج دختره رو دیدم اینم مهندسان معماریه مثل من

الان دختره تو بیو اینستاش واسش نوشته 

تو همون پادشاهی که قله قلمروش قلب منه 🧿🧿

خندم میگیره حالا من بچه بودم عقلم نمیرسید خوشم از این پسره اومد (21سالم بود تون موقع) 

این دختره 26سالشه

واقعا این گزینه ای نیست ک کسی بخاد عاشقش بشه هیچی واسه دوس داشتن نداره بنظرم 🤦‍♀️

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب عشقه دیگه

شاید از نظر اون خانم بهترینه

مثلا من خودم همه میگن این یالغوز چی داره عاشقش شدی      

میشه ی صلوات برا رسیدن ب حاجتم بفرستین مهربونا   ک با عشقم ب خوبی و خوشی بریم سر خونه زندگیمون  
2738

حتما گزینه هایی داره ک هنوزم درگیرشید ایناروهم برا خالی شدن دلت میگی به هر حال اگه آشغال بود باهاش دوس نمیشدی مث این میمونه من یه زن بگیرم بعد طلاقش بگم فلان بود بیسار بود خب اگه آدم نبود ک منم همسطح اون بودم خوبه بعد اتمام ی رابطه طرفمونو نکوبیم هرکی هست هنوز براش ارزوی موفقیت کن اینجوری حالتو خوب کن نه با بدگویی

روباهی از شتری پرسید:«عمق این رودخانه چه اندازه است؟»شتر جواب داد: « تا زانو»ولی وقتی روباه توی رودخانه پرید، آب از سرش هم گذشت و همین طور که دست و پا می‌زد به شتر گفت:«تو که گفتی تا زانو! »شتر جواب داد: « بله، تا زانوی من، نه زانوی تو »هنگامی که از کسی مشورت می‌گیریم یا راهنمایی می‌خواهیم باید شرایط طرف مقابل و خودمان را هم در نظر بگیریم. لزوما" هر تجربه‌ای که دیگران دارند برای ما مناسب نیست.خودتان را با دیگران مقایسه نکنید