2733
2739
عنوان

عروسمون تز داده کوتاه هم نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 8444 بازدید | 199 پست
چقدر ادمای چشم و دل سیر خوبن ربطی ام به وضع مالی نداره به عقل و نگرش ادم مربوطه

والا من عروسی نگرفتم سرویس طلا و خرید اینارو خط زدم گفتم نمیخوام بعد شدم عروس بده مادرشوهرم همچین عروسی میخواست که قدر بدونه

3/7/1400فهمیدم داری میای تو زندگیمون خوش امدی فندق مامان

بهش بگو اینجا ایرانه باید شال و روسری بپوشه همه موهاش خراب میشه

بعدم آرایشش خراب میشه تو فرودگاه و پرواز و .....

بعدشم بگو عزیزم اگه خوشگل باشی آرایشگاه اینجا و تهران یکیه خودت خوشگلی خوشگلتر میشی

اگه زشت باشی هم باز یکیه کارس نمیتونن برات بکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من باورم نمیشه 😐

تا ب حال هواپیما سوار نشده ؟ 

کلی معطلی داره 

با اون حجم از آرایش و شنیون و لباس تو فرودگاه بشینی .. 

سوار هواپیما شی 

مهمون ها رو 12 شب ب بعد دعوت کنید

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
بعد هیچ درکی از محیط فرودگاه نداره که باید دوساعت قبل پرواز بری و معطلی کلی داره  تاحالا هواپیم ...

آخه اصلا مگه میشه با اون آرایش و شینیون مو بره فرودگاه مسیر پرواز ، اگر پرواز تاخیر بخوره یا کنسل شه !!! طفلک یه چی شنیده دیگه 

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
2728
نه به اون شوری نه این بی نمکی  اگر شرایط اقتصادی اجازه نداده اشکالی نداره ولی اگر خودجوش برای ...

نه میدونی اصلا عقدمون یهویی شد یه روزه همه کارا رو کردیم اصلا وقت نشد برم ارایشگاه 😂

ارایشمم دقیقه نود کردم عاقد اومده بود من هنوز درگیر لباسم بودم ک اماده بشه😂

عروسی رو انشاالله میترکونم😂😂😂😂

اصلا میرم خارج ارایشگاه 😎😂😂

2738
منه بدبخت چند هفته پیش عقدم بود خودم تو خونه خودمو ارایش کردم کرم پودرم نبود یه سفید کننده بود با یه ...

همین ک به عشقت رسیدی میدونی از همه دنیا با ارزش تر

من و عشقمم۷سال همو میخوایم ولی نمیشه😭الانم بابام کمر همت بسته ب شوهر دادنم😭اونقدر۲شب گریه کردم پلکام زخم شدن😢😢

وای یاد خودم افتادم .فکر میکردم هرلباسی موقع مرگ تنم باشه روحمم همون تنش میمونه هرشب تور میپوشیدم می ...

عاشقتم🤣🤣

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
منم دیدم تو پیجش عروسا ازجای دیگ میان ولی خب باید خداقل یه زوز زودتر بره ،شب بارایش بخوابه

والا چیپه اینکار  خیلی .بنظر من ارایش اونقدرررررا هم مهم نیست ادم ۱۵ بده ارایشگر و‌ سه تومن خرج راه. چخبره‌ مگه صورت خود ادم چشه   من والا واسه عقدم ارایشگاه نرفتم واسه عروسیمم وسواس نداشتم  یه چیز طبیعی و نرمال واسم دراورد حتی لنز هم نخواستم بزاره .

اول شخص مونث 
والا چیپه اینکار  خیلی .بنظر من ارایش اونقدرررررا هم مهم نیست ادم ۱۵ بده ارایشگر و‌ سه توم ...

خب دیگ هرکس یه سلیقه ایی داره🤷🏻‍♀️ولی شبنم فک کنم نمایندگی داشته باشه ،توپیجش هم میگن اکثر عروسارو زبر دستاش درست میکنن نه خودش

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
منه بدبخت چند هفته پیش عقدم بود خودم تو خونه خودمو ارایش کردم کرم پودرم نبود یه سفید کننده بود با یه ...

منم بخدا برا عقدم خودم خودمو ارایش کردم گفتم یه محضره دیگه برا چی پول شوهرمو حروم کنم  مواد خوب خریدم موهامم براشینگ کرذم و بابلیس کشیدم پایینشو ، همه فک کردن سالن رفتم.

اول شخص مونث