2737
2734
عنوان

عروسمون تز داده کوتاه هم نمیاد

8444 بازدید | 199 پست

ما شهرمون تا تهران حدود ۱۲۰۰ بلیط پروازشه یعنی رفت و برگشت میشه حدود دو ونیم. 

حالا عروسمون میگه من ارزومه سالن شبنم نظیف ارایش بشم و فلان اتلیه تهران رو برم شب عروسیم . برم تهران ارایش بشم بریم اتلیه عکسامونو بگیریم دوباره پرواز بگیریم بیایم شهرمون  لباس عروس بپوشم بعد برم تالار😐یعنی همه اینا تو یه روز 

کوتاه هم نمیاد داداشمم مغازه داره وضع مالیش انچنانی نیست از اولم میدونست خودش . 

حالا بهش میگم برا فرمالیته برید تهران یه چند روزی بمونید ولی خود روز عروسی نشدنیه این کار

اول شخص مونث 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعد هیچ درکی از محیط فرودگاه نداره که باید دوساعت قبل پرواز بری و معطلی کلی داره  تاحالا هواپیما سوار نشده کلا. 

بهش میگیم روز عروسیم همینجوریشم کلی وقت کم اوردم فک میکنه الکی میگیم

اول شخص مونث 
2738

اره واس خود روز عروسی سخته زمانم کم میاد

ولی ارایشای شبنم نظیف از ادم یکی دیگ میسازه من دوست ندارم شب عروسیم خیلیم تغییر کنم 

کلا کارش خوبه ها ولی من ب سلیقه خودم میگم طبیعی تر کار کنه روم اگه رفتم پیشش

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

چیه اخه شبنم نظیف که انقدرم واسش سر و دست میشکونن. من نمیفهمم😶😶😶😕😕😕 ادم رو مثل عروسک چینی میکنه. من که بیزارم از میکاپاش

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
2706