2733
2739
عنوان

عروسمون تز داده کوتاه هم نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 8444 بازدید | 199 پست
بعد هیچ درکی از محیط فرودگاه نداره که باید دوساعت قبل پرواز بری و معطلی کلی داره  تاحالا هواپیم ...

شبنم نظیف پول میگیره میاد شهرتون

دوستای گلم، میشه برای آرامش روح مامان مهربونم یه صلوات بفرستید؟ممنون
وای عزیزم گل گفتی.  من خودم دقیقا امروز ی لایو ازش دیدم تو اینستا . دوماد داشت منفجر میشد ازش پ ...

اره واقعا 

به نظرم اگر کسی. دقت کنه میفهمه ارایش بلد نیست بکنه، همیشه ابروهارو خیلییی بد میکشه. اصن یه جوریه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیکارش داریم؟؟؟ هزینه عروسی بین ما خواهرو برادرا تقسیم شده مثلا خرج  فیلمبردار و‌عکاس &nbs ...

به جای کادو دارید تقسیم می کنید؟

در هر صورت از اول مقداری که قراره بدید رو واضح و مستقیم بگید کاری نداره 

تازه اگر موافق کارشون نیستید بگید کادو میدید و این هزینه ها رو خودشوم با همسرشون هر چقدر دارن برنامه ریزی کنن

۶ ساعت😑😑😑😑😑😑ن من مشهد و تهران میرفتم همش نیم ساعت تاخیره..کلا نیم ساعت قبل پرواز بری ی ساعت حد ...

من از شیراز ب تهران شده ۷ ساعت تاخیر داشتم البته مربوط ب ده سال پیشه

2731
کجایی هستین ک قانونتون اینجوریه😐😐من اهوازم والا نیم ساعت قبل پرواز میریم فرودگاه بیشتر ی ساعتم معط ...

عزیزم ما تهرانیم. دقیقا هفته پیش این مشکل برامون پیش اومد!  نیم ساعت قبل پرواز رسیدیم فرودگاه و برامون کارت پرواز صادر نکردن و موندیم برای پرواز بعدی که دو ساعت بعد بود و هزینه بلیط جدید به صورت کامل پرداخت کردیم و روز بعد مراجعه کردیم یه درصدی از هزینه بلیط پروازی که از دست داده بودیم بهمون برگردوندن.

تعجب میکنم فرودگاه اهواز حتی تا ربع ساعت قبل پرواز کارت پرواز براتون صادر میکنه!! در هر صورت تهران اینجوری نیست