2733
2734
عنوان

عروسمون تز داده کوتاه هم نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 8444 بازدید | 199 پست
منم فک می کنم اینا فقط اسم در کردن چجوری اینقدر مشهور میشن؟

بقران مفتم گرون

اینا فقط پول مفت میگیرن از این بچه مایه دارا نمیدونن چیکار کنن

من ک دوستم اصلا مینا کریمی ندیده ۱۰گرفته بودن والا جاریش که ۱و نیم داده بود جای متوسط تهران از عروس قشنگ تر بود

یعنی توشهرتون سالن نیس که بره؟خوب میتونه بهترین سالن شهرتون بره با بهترین آتلیه شهر.........فرمالیته ...

من پارسال عروسیم بود بخدا اینقد عکسام و ارایشم قشنگ بود ک خودم فکرشم نمیکردم تو همین شهر خودمون . همه مهمونا هم تعریف کردن  تازه تو هوای گرم هم بود و عکاسی تو باغ یذره هم ارایشم نماسید یا ترک نخورد 

اول شخص مونث 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شبنم نظیف گروهش شهرای دیگه هم میاد اگه بخواید ولی چن. سال پیش ۹۶ اونموقع ۳ تومن میگرفت الان فک کنم خیلی بالاتر باشه چون هزینه ی رفت برگشت گروه با شما میشه

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

این زندگی به جایی نمیرسه 

داداشم داره فرمالیته زندگی میکنه ( همش الکی فیلم خوشبختارو در میاره)

بس گفتیم دختره بدرد نمیخوره خسته شدیم و همش میگفت زن زندگی میشه 

خوب میشه

خوب نشد هیچی بدترم شد 

الانم حامله اس وگرنه داداشتم طلاقش میداد

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2738
من پارسال عروسیم بود بخدا اینقد عکسام و ارایشم قشنگ بود ک خودم فکرشم نمیکردم تو همین شهر خودمون . هم ...

اگه میشه راضیش کنین بره چند تا سالن تو شهرتون چندتا نمونه کارشونو ببینه شاید خوشش اومد،منم پارسال عروسیم بود چندتا سالن معروف تو شهرمون هس رفتم نمونه کارشوتو دیدم خوشم نیومد،با اینکه پول زیاد میگرفتن آخرش جایی رفتم که زیاد معروف نبود ولی به دلم نشست آرایشم خیلی دوست داشتم هزینشم ۱۵۰۰ شد کلا...ولی فک کنم شما چیزی بگین میشید آدم بده چون خواهر شوهرید اگه بتونین خواهرانه و با محبت از خستگی روز عروسی بگید شاید قبول کنه

من از وقتی فهمیدم لایق بهترینام🥰که خدا تو رو بهم داد😍دخترم🥰
عزیزم حسودی به چی اخه  من پارسال عروسی کردم  تموم شده رفته سر زندگی خودمم  حسودی به ...

عزیزم با اون تغییر قیافه و شینیون و اون حجم از آرایش اجازه میدن برا پرواز؟

بعد ماسک چی؟

روسری روی شینیون چی؟

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم مقصر برادرت جرات داشته باشه یک کلام بگه نمیتونم میدونی چقدر هزینه اضافه میشه بعد با اون آرایش عروس چطور میخواد بره تو فرودگاه؟؟ شما هیچی نگید چون بده میشید عروس خانم واقعا بی عقله 

2706